Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
Monasi4 Offline
Katriana Syntia
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #92
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Jako, że jest to dział w którym mogę napisać wszystko to, zgadzam się z Heksitą.
W tym temacie, zarówno jak w "Witajcie" robicie mnóstwo spamu nie na temat. I szczerze mówiąc ehhh, tak właśnie podejrzewałam, że tutaj będzie.
Offtop górą, co? Ja wiem, że się znamy, lubimy nawet bardzo, bardzo. Ale nie uważacie, że offtopowanie tematów trochę mija się z forum, które niedługo nie będzie TYLKO dla NAS, a na świeżaków też. Wyobrażacie sobie, że wchodzicie na jakieś forum w temat "witajcie" a JUŻ TAM zalewa Was fala spamu, o pieczeniu chałki czy coś takiego tam. Ja na miejscu świeżaka uciekłabym jak najdalej. Wydaje mi się, że tamat "witajcie" miał służyć do przywitania się, a ten temat do przeróżnych rzeczach, a nie pisania o naszych osobistych problemach starego forum (to samo w temacie o logo forum...) Wyobraźcie sobie, że przychodzicie tutaj, nie znacie nas wszystkich i czytacie coś takiego. Coś co brzmi sarkastycznie i średnio miło, a odnosi się do innego człowieka. Ja osobiście pomyślałabym sobie, że atmosfera może i jest fajna, ale nie złapie kontaktu z tymi ludźmi, bo w ogóle o co im chodzi. Hm?
Kompletnie nie rozumiem po co wywlekamy sprawę starego forum w kilku tematach, które do tego służą. Może zróbmy sobie temat o starym forum tam się powypowiadajmy, a jak wszystko ucichnie to usuniemy temat.
Spamowanie i chaos w niczym nam nie pomoże, a na pewno nie w stworzeniu nowego przyjaznego forum, hm?

Profil PCPocztówki na wymianęWszystkie otrzymane pocztówki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2012 07:12 PM przez Monasi4.)
02-05-2012 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Monasi4 - 02-05-2012 06:55 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS