Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #744
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
O matko Byłam przekonana, że nie odbierałam indeksu z dziekanatu, toteż poszłam na egzamin bez. Dzwonię więc do brata i mówię, że skoro jedzie do miasta, to żeby mi podrzucił jak może. I mówię, że indeks pewnie będzie w mojej szafie, w środkowym rzędzie na środkowej półce, z BRĄZOWĄ okładką z napisem indeks. Przekopał mi pół szafy i dzwoni, by mnie poinformować, że nie ma. To jeszcze mu kazałam sprawdzić starą torebkę. Mówi, że jest i, że będzie za godzinę. Ja uradowana, że nie będę musiała lecieć w czwartek do dziekan, schodzę na parking przed wydziałem... a tam brat owszem, z indeksem w CZARNEJ okładce. A specjalnie mu mówiłam, że w brązowej, bo w czarnej mam stary indeks z polonistyki. Szczęśliwy Mam zaj.... go brata, tylko szkoda, że trochę daltonista Szczęśliwy
I wiecie co jest najlepsze? Wracam do domu, otwieram szafę i gdzie leży ten indeks, którego potrzebowałam? Tak, na środkowej półce środkowego rzędu Szczęśliwy

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
05-29-2012 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 05-29-2012 07:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS