Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #790
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Cytat:Enneagram mnie też poraził i to dwukrotnie w moim życiu, raz jak miałam około 16 lat i zgadzało mi się wszystko co do joty, nawet gdzieś zapisałam wyniki... i teraz ostatnio, z rok temu - i znowu, zupełnie co innego, ale pasujące jak ulał ; o

Mogę się pod tym podpisać obiema rękami, choć ja robiłam eneagram ze trzy razy - za każdym razem wychodził mi inny wariant czwórki i za każdym razem zgadzało się prawie idealnie - raz kiedy miałam jakieś 18 lat, drugi raz na początku studiów (może gdzieś na drugim roku?) i teraz, niedawno. W sumie chyba mi się poprawiło, bo kiedyś miał typ ,,arystokraty" masakra, nie wierzę, że byłam takim cielakiem zakompleksionym Duży uśmiech

Za to WSZYSTKIE te pierdoły, ktore traktuję z dużym przymrużeniem oka uparcie twierdzą (ale nawet jak na którychś zajęciach na uczelni tak dla rozluźnienia zrobiliśmy test na inteligencję emocjonalną i test na predyspozycje zawodowe wyszło mi to samo), że powinnam być nauczycielem/opiekunem dzieci lub artystką... że niby mam artystyczne zacięcie. Nie wiem czy moją grafomanię można nazwać sztuką, ale fakt, faktem, że chyba nie umiałabym żyć bez pisania, choćby do szuflady Oczko

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
08-24-2012 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 08-24-2012 10:55 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS