Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
PharmacySeal Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #891
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Oooo nawet nie widziałam, że jakaś dyskusja mnie dotyczyłaUśmiech Z gościem z Rumuni umawiałam się na swapa nie wchodząc wcześniej na jego bloga. Gdzieś na picasie miał galerię i tam sobie wybrałam kartki. Jakoś dużo dużo później przez przypadek zauważyłam w jakiej formie te kartki są wrzucone. W pierwszym odruchu chciałam do niego pisać, potem jakoś mi już przeszło i machnęłam ręką. Potraktowałam to jako jednorazowy incydent, tym bardziej, że nie miałam nic z Rumuni. Nie pisałam o jakiś prywatnych sprawach, raczej suche fakty odnoście miejsc na pocztówkach. Pewnie bardziej czuję zażenowanie z błędów językowych niż z tekstu, że czekam na zimę bo lubię lodowatą wodę w jeziorzeJęzyk

a odnośnie perfum, to nie potrafię znaleźć swojego ideału. Ciągle jestem na etapie testów. Niby mam ulubione nuty zapachowe a jakoś w niczym nie potrafię się zakochać. Chyba najchętniej bym czymś męskim pachniała, bo rzadko który mi się nie podobaUśmiech
10-01-2012 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - PharmacySeal - 10-01-2012 09:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS