Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #894
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Ten kraj jest chory O matko Oferta pracy dla sekretarki: wymagania: prawo jazdy, biegła znajomość chińskiego i zorientowanie na rynek handlu azjatyckiego. Oferujemy: wynagrodzenie 1500-1600 brutto - czyli sami wiecie ile na rękę O matko Poszukują kogoś z biegłym chińskim co jest wręcz bardzo rzadko spotykane, ale zapłacą z 1200 na rękę O matko Gdzie ja cholera żyję. Gdyby nie to, że mój chłopak nie chce mnie puścić, to bym już dawna gdzieś do Anglii wyjechała. I co najlepsze na pewno ktoś taki się znajdzie i będzie z ucałowaniem ręki brał te 1200 zł. Chyba, że zatrudnią rodowitego Chińczyka, to przynajmniej ktoś taki nie musi się uczyć kilka lat jakiegoś kosmicznego języka, by zarobić 1200 zł.

Sorry, że taka marudna jestem, ale te szukanie pracy dobija mnie coraz bardziej a na dodatek w domu wszyscy nerwowi, bo Babcia nam się na nogach słania, w nocy się wywaliła idąc do łazienki, bo nie potrafi 10 metrów sama zrobić, ale cholera nasza służba zdrowia sądzi, że jest wszystko w porządku. No tak, przekroczyła 70 lat - można wyrzucić stare próchno na śmieci Zły Nawet nie chcę się zastanawiać jak my ją dzisiaj sprowadzimy z tego drugiego piętra do samochodu, by ją do lekarza zawieźć Podejrzany Gdybyśmy wiedzieli komu, to już byśmy cholera w łapę dali, by ją wzięli do tego szpitala i podleczyli. Jestem stanowczo przeciwna łapówkom, ale cholera to się łatwo mówi... zasady, zasadami, ale jak widzisz jak ktoś Ci się tydzień męczy, to masz w d... to jakie miałaś wcześniej zasady na temat łapówek, w końcu to nie zasady na temat zabijania Podejrzany

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
10-02-2012 08:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 10-02-2012 08:44 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS