Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #957
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Uśmiałam się jak jak nie wiem Szczęśliwy Mój brat miał wczoraj urodziny, a że dwa dni wcześniej coś się zgadałam z koleżanką, że jej siostra też ma urodziny siódmego grudnia, to skoro byłyśmy umówione na babską posiadówę popołudniową to mu przyniosła w prezencie piankę do golenia i coś słodkiego.... do kompletu sąsiad przyniósł mu w ramach prezentu elektryczną maszynkę do golenia....

Najzabawniejsze w tym wszystkom jest to, że chyba i sąsiad i Judka pomyśleli, że mój brat się tak często goli, bo nigdy nie jest zarośnięty (no, niektórzy panowie tak mają, że się golą codziennie, bo nie lubią, wiadomo). Pomyłka, Młody ma twarzyczkę jak pupcia niemowlaka, cztery włoski na krzyż i jak się goli raz na miesiąc to starczy aż nad to Szczęśliwy No to się śmialiśmy wszyscy, że nie ma bata, musi zapuścić brodę, skoro ma taki fajny zestaw Oczko

A z nieco innego beczki: wczoraj zapomniałam poprosić pielęgniarkę, by zrobiła mieszankę leków w strzykawce na wczoraj i dziś i został mi ostatni cm O matko Chciałam zrobić sama, ale nie umiałam złamać kapturków w ampułkach. Szczęśliwy Wczoraj więc poleciałam do osiedlowego zabiegowego, pielęgniarka się zlitowała i zrobiła mi to (zaniosłam jej później czekoladę), to dzisiaj przyszła inna pielęgniarka i mnie nauczyła. Co oznacza, że koniec z wstawaniem o siódmej. Mogę sama je przygotowywać i dać je babci około 9:00. Szczęśliwy

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
12-08-2012 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 12-08-2012 11:28 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS