Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1005
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Cytat:Mnie ostatnio zastrzelono tym, że mężczyzna powiedział o sobie i koledze "oboje" i nie rozumiał, czemu się czepiam i co jest nie tak...

Mój Brat ma tendencje do takiego mówienia O matko No jak Mamę kocham, nauczyłam go już mówić poprawnie prawie wszystko, ale zdarza mu się powiedzieć do mnie i mamy: byliście. No tak, ,,byliśmy" Szczęśliwy

A tak apropos, to tak, żebyście się trochę pośmiali: Mam malutkiego kuzyna - trzy latka dopiero w marcu skończy. Nauczył się mówić tak mniej więcej we wrześniu i od tamtej pory buźka mu się nie zamyka, jest na etapie: nauczyłem się mówić, więc gadam i powtarzam Szczęśliwy A, że ma siostrzyczkę 10-letnią, to od niej uczy się mówić. I co wychodzi z tego ,,podsłuchiwania"? Konstrykcje typu: Ja sama zrobiłem , albo: śam źrobiłamSzczęśliwy Nie nie napiałam źle. Kamila mówi wszystko z końcówką gramatyczną: -łam, -am, -abym, a on przejmuje wzorce językowe za nią Oczko A, że Ciocia już go upomina: Zrobiłem: Ty jesteś chłopczyk, to czasem mu się rodzą takie dziwadła. Miesza się straszliwie moje maleństwo i oto właśnie ostatnio ja z nim rozmawiam:

- A co dostałeś na Mikołajki?
- Ja dostałam autko:
- Dostałem - poprawiłam go
- Ty teś? Duży uśmiech SerceSerceSerce

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-27-2012 05:01 PM przez nemezis871.)
12-27-2012 05:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 12-27-2012 05:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS