Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1030
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Mnie bardzo cieszy, że nie musiałam zdawać matmy na maturze Język Bo kiepem jest totalnym z tego przedmiotu, jakkolwiek sądze, że gdybym od początku liceum miała świadomość, że muszę ją zdać, to bym się na niej bardziej skupiała i na te 30% bym wyciągnęła, w końcu część zadań na tej maturze to pierdoły w rodzaju: oblicz procent od sumy, albo zadania z jedną niewiadomą. No i z pewnością musiałabym mieć korki z dobre 3-4 miesiące przed maturą, by ogarnąc na nowo to co było na początku liceum, ale bym zdała.

No i właśnie znowu wracamy do tego, o czym już kiedyś wspominałam. Moim zdaniem jest jakieś absolutne minimum ze wszystkich przedmiotów, nawet z tej obrzydliwej chemii i fizyki, które po prostu wypada znać O matko Z polskiego takim absolutnym minimum byłoby umiejętność formułowania wypowiedzi pisemnych i rozumienia tektstu, który się czyta, już naprawdę nie wspominam o tym, że wypadałoby chociaż wiedzieć kto napisał np. Qvo Vadis, a kto Wesele, bo o choćby wiedzeniu w zarysie o czym one są to nie marzę, ale, żeby kogoś zapytać kto napisał Lalkę albo Pana Taduesza, a ktoś nie wie, to już jest przesada totalna.
No i niestety, powiedzmy sobie szczerze, że matura dzisiejsza jest dla idiotów. Sprawdzanie czy umiemy czytać i pisać - żenada, ale jak się okazuje nie ma co oczekiwać więcej...

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
01-09-2013 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 01-09-2013 01:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS