Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
Satai Offline
Delenn of Mir
*****

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #1033
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
(01-09-2013 09:00 PM)zylia napisał(a):  
(01-09-2013 10:48 AM)Martina napisał(a):  wiecie co, ja kończę liceum w trybie zaocznym, chodzę do klasy z kobietami koło trzydziestki i starszymi i z przerażeniem stwierdzam, że większość z nich nie potrafi zbudować poprawnie dłuższej wypowiedzi pisemnej ani obliczyć podstawowych zadań z matematyki typu pole i objętość graniastosłupa... fakt, że część z nich nie podchodzi do matury i chcą tylko skońćzyć szkołę średnią, ale część zamierza podchodzić, co jest dla mnie nieporozumieniem... podobno w zeszłym roku w tej szkole na 40 osób które podeszły do matury, tylko 2 (DWIE!!!!!) zdały maturę z matematyki O matko jak można nie ogarnąć nawet tych minimalnych 30%? co ci ludzie mają w głowach?

O matko
Przecież tak naprawdę na te 30% to nie trzeba prawie nic mieć w głowie z matmy... Na maturze dostaje się tablice matematyczne ze wszystkimi wzorami i jeśli tylko umie się je przeczytać ze zrozumieniem, to nie ma opcji żeby nie nazbierać co najmniej 30%!


Korzystanie ze zrozumieniem, oj, to dzięki naszemu systemowi edukacji leży i kwiczy...

Ostatnio zdarzyła mi się osoba po studiach, która do obliczenia 10 % z 30 zł poprosiła o kalkulator O matko
01-09-2013 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Satai - 01-09-2013 09:27 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS