Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1046
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Wiecie co? Miałam już różne historie i doświadczenia związane z postcrossingiem, ale podryw na pocztówki to mi się nie zdarzył Szczęśliwy Do dzisiaj.

Zatrzymałam się przy straganie z książkami, bo zauważyłam, że mieli ,,dostawę" pocztówek. Wynalazłam dwie ładne czyste i płacę, a jakiś chłopak mnie zaczepia: O, zbierasz pocztówki? Bo ja mam całe mnóstwo z podróży (miało być w domyśle: ,,jak byś chciała" czy ,,chwalę się" to nie wiem Duży uśmiech). No i tak mnie zagadywał, zagadywał, że chyba z 10 minut płaciłam za te dwie kartki, a jeszcze dobrałam kolejne. Zasugerowałam mu, by się zatrudnił na żywą reklamę tego straganu, bo niby nie jego, ale dwie kolejne kartki kupiłam. Przeglądałam też te z Barcelony i kiedy usłyszał, że się tam wybieram sama (to już nie moja wina, że mój meżczyzna nie chce jechać) to już w ogóle wariat w niego wstąpił Szczęśliwy Ale inteligentna bestia, nie zapytał wprost: masz faceta, tylko zapytał: ,,mieszkasz tu gdzieś w pobliżu?" A na moją odpiowiedź, że kiedyś mieszkałam, ale już nie z teatralnym westchnieniem stwierdził: Ach no tak, pewnie jesteś już mężatką? Oczko


Przesympatyczna gaduła z niego Oczko Że też się mnie tacy nie przyczepiali, wtedy kiedy sama byłam, czyli daaawno temu. Przystojny i kartki z podróży zwozi - całkiem nieźle Szczęśliwy

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-25-2013 02:50 PM przez nemezis871.)
01-25-2013 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 01-25-2013 02:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS