Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
margaretka02 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #262
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
(02-13-2012 04:11 PM)Pasażerka napisał(a):  Ayuto, też chcę Biblię Promocji Lotniczych Duży uśmiech

a co do tych głupot i kapryszenia to chodzi o to, że wszystkie pieniądze wydaję na podróżowanie, z którego nic nie mam. jakby posiadanie było najważniejsze dla człowieka w moim wieku O matko ja się tym generalnie nie przejmuję, ale czasem się przykro robi jak się takie rzeczy słyszy i się człowiek zastanawia czy może faktycznie nie mają racji i może rzeczywiście usiąść na tyłku, pracować od rana do nocy, wziąć kredyt i kupować kolejne pierdoły do domu. na szczęście, ostatecznie zawsze robię po swojemu. gdyby nie to nie mieszkałabym przez pół roku w Zakopanem, nie studiowałabym przez rok w Gdańsku, nie byłabym ze swoim obecnym facetem, nie byłabym stopem na Bałkanach i tak dalej i tak dalej Uśmiech

Aż się przestraszyłam, jak to przeczytałam. Jak to ludzie potrafią podcinać innym skrzydła.
Dobrze, że i tak robisz swoje. Będziesz mieć piękne wspomnienia, a tych nikt Ci nie odbierze. Przede wszystkim to Ty przeżywasz swoje życie, a nie inni za Ciebie.


Ayuto napisał(a):Ileż niespełnionych ambicji i planów jest na tym świecie, przez ględzenie innych.

hardgirl123 napisał(a):Ayouto, przez ględzenie i podcinanie mi skrzydeł nie spełniłam wieelu marzeń ;(

Oj, jak ja bardzo zgadzam się z Wami. Mnie też nie udało się spełnić marzeń przez takie podcinanie skrzydeł.

Favy z Polski
02-13-2012 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - margaretka02 - 02-13-2012 06:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS