Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
Dziabka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #272
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
(02-13-2012 04:11 PM)Pasażerka napisał(a):  a co do tych głupot i kapryszenia to chodzi o to, że wszystkie pieniądze wydaję na podróżowanie, z którego nic nie mam. jakby posiadanie było najważniejsze dla człowieka w moim wieku O matko ja się tym generalnie nie przejmuję, ale czasem się przykro robi jak się takie rzeczy słyszy i się człowiek zastanawia czy może faktycznie nie mają racji i może rzeczywiście usiąść na tyłku, pracować od rana do nocy, wziąć kredyt i kupować kolejne pierdoły do domu. na szczęście, ostatecznie zawsze robię po swojemu. gdyby nie to nie mieszkałabym przez pół roku w Zakopanem, nie studiowałabym przez rok w Gdańsku, nie byłabym ze swoim obecnym facetem, nie byłabym stopem na Bałkanach i tak dalej i tak dalej Uśmiech

Agatko, szalej póki chcesz/możesz/masz możliwość! Duży uśmiech Na kredyty czy urządzanie domu przyjdzie czas, a to co teraz przeżyjesz, to Twoje. Ja teraz nawet jakbym chciała, to już nie mam tylu możliwości (Mąż, dziecko, dom), więc się cieszę "dzikimi" raz na jakiś czas. Zdezorientowany Zresztą... Pierdoły do domu możesz przywozić z dalekich i bliskich wojaży... Szczęśliwy A też Cię podziwiam, bo zawsze chciałam tak "poszaleć" po świecie, a nigdy nie miałam tyle odwagi... O matko

~Fave 1 ~Fave 2 ~For trade ~Mój blog ~Otrzymane z PL
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-13-2012 09:49 PM przez Dziabka.)
02-13-2012 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Dziabka - 02-13-2012 09:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS