Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1060
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Mam za sobą pierwszy dzień ,,pracy". Tak naprawdę nie przepracowałam ani minuty. Podpisałyśmy się, czekałyśmy na to by nam zautoryzowano dostęp do neta O matko ,,pobawiłyśmy" się na demo programu, na którym będziemy pracować, poznałyśmy pracowników oraz obsługę ekspresu do kawy (bo przecież to skomplikowane Duży uśmiech) wysłuchałyśmy prezentacji o systemie, który stworzyła firma i to tyle, generalnie wynudziłyśmy się jak mopsy, nawet nauczyłam koleżankę grać w pasjansa - tak NAUCZYŁAM, bo koleżanka nigdy nie grała w jakąkolwiek grę komputerową i była zdziwiona, że i na laptopie i na stacjonarnym znalazłam pająka - to było urocze Duży uśmiech

I w ogóle jeśli tak dalej pójdzie to zwariuję, bo generalnie system, na którym mamy pracować jest dopiero zamawiany, a raczej będzie okolo 11-stego, wtedy nasz szef jedzie na przeszkolenie z niego i po zakup go, a pomieszczenie, w którym mamy we dwie pracować dopiero jest przyznawane przez Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, a zanim zrobią tam remont to też przynajmniej 2 tygodnie. Nie wiem co będziemy robić do tego czasu Szczęśliwy

I mocno mnie zawiodło to, że w grafiku nie wykreślono 2rugiego maja ZłyZłyZły będę musiałą brać urlop, by pojechać na majówkę ze znajomymi Zły co za pazery, to przecież i tak piątek!

Za to miłe było to, że dzisiaj nas zwolnili wcześniej, no i to, że szef twierdzi, że on wychodzi z założenia, że mamy zrobić, bo mamy zrobić, jak damy radę wcześniej - to do widzenia Duży uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2013 06:31 PM przez nemezis871.)
03-01-2013 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 03-01-2013 06:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS