Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
Dziabka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #281
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
(02-14-2012 10:18 AM)hardgirl123 napisał(a):  Martina za ten post polewam Ci wódki Uśmiech brawo Uśmiech
mnie też jest ze sobą dobrze - teraz, a jak ktoś to chce schrzanić albo mi wmówic że sama siebie oszukuję to mam nadzieje że dosięgnie go sprawiedliwość dziejowa.

Dziabka, nie ejst tak że to Ty nie miałaś odwagi na wojaże, tak Cię ukształtowali Smutny podobnie jak mi wmawiali, że zgwałcą , zabiją, zacpaja wywiozą itp, rany bombel no masakra!!
Hardgirl, w sumie masz rację. Niezdecydowany Tak naprawdę, to pewnie bym się gdzieś wyrwała. Tyle tylko dobrego, że w końcu, po wielu latach, zaczynam bardziej walczyć o swoje, bronić swego i nie dać sobie odebrać tego, co kocham. A że komuś się to nie podoba...Cyklop Mi też się wiele rzeczy nie podoba i nic nikomu nie narzucam...

(02-13-2012 12:17 PM)Dziabka napisał(a):  Listonosz uratował mi dziś kartki od Was Oczko Duży uśmiech Bo ktoś pozamieniał część skrzynek (moją też) - chyba całe drzwiczki- poprzeklejał numery, jakoś tak dziwnie, że teraz skrzynki są przesunięte i się listonosz pomylił przy wrzucaniu, a zauważył jak było za późno. Ale przyniósł mi polecony (zeszyt Heksity) i powiedział o wszystkim (bośmy już po imieniu i znamy się od dawna Język ), więc poszłam do sąsiadki i się pozamieniałyśmy przesyłkami. W końcu było tak, że w mojej był list do sąsiadki i część moich pocztówek, a w jej - kolejny list do niej i część moich pocztówek... O matko
A teraz ciąg dalszy... Dziś listonosz (polecony - pocztówki od Janka) oznajmił mi zadowolony, że już poprawił numerki (tzn. przekleił naklejki), czyli teraz mój klucz pasuje do nie mojej skrzynki... O matko Diabeł Zdziwko I znowu muszę iść do sąsiadki, bo ponoć coś do mnie było...

~Fave 1 ~Fave 2 ~For trade ~Mój blog ~Otrzymane z PL
02-14-2012 11:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Dziabka - 02-14-2012 11:12 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS