Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #287
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
no niestety, według niektórych posiadanie chłopaka/narzeczonego/męża powinno być szczytem marzeń każdej młodej dziewczyny i nie da rady wytłumaczyć się, że można myśleć inaczej. a takie słowa potrafią być niestety bardzo niszczące i krzywdzące.
moja dobra znajoma też takie słowa ciągle słyszała od mamy połączone ze słowami, że najinteligentniejsza nie jest, więc byleby skończyła jakąś szkołę i poszła do pracy. a że koleżanka zawsze traktowała słowa mamy za wyrocznię więc skończyła ledwo szkołę, maturę ma tylko dzięki amnestii Giertycha, pracuje gdzie popadnie, byle pracować (choć teraz w końcu jej się udało znaleźć coś pewnego i sensownego) i przede wszystkim non stop szuka sobie jakiegokolwiek faceta, bo bez niego nie ma co robić, nie ma z kim pogadać, nie ma sie gdzie ruszyć i ma depresję. szkoda dziewczyny, bo przez takie gadanie zadowala się byle czym byle by było.

więc hardgirl, pokiwaj głową gdy mama będzie znów to mówiła, ale tak poza tym żyj dalej po swojemu i szczęśliwie, narzeczony się znajdzie w swoim czasie i prędzej gdy Ty będziesz zadowolona z siebie Uśmiech

Dziabka napisał(a):Pasażerko, to masz wspaniałą Mamę!
no pod tym względem tak, choć ma swoje inne wady, które potrafią czasem podciąć mi skrzydełko Oczko

[ależ dyskusję rozpętałam Ninja]

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-14-2012 11:35 AM przez Pasażerka.)
02-14-2012 11:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Pasażerka - 02-14-2012 11:32 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS