Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
Dziabka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #295
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
(02-14-2012 11:36 AM)hardgirl123 napisał(a):  pasażerko poza tym ja nie mam 17 lat zeby mi dyktowac co mam robic Uśmiech
a ja odnoszę wrażenie że przez to że nie mam "narzeczonego" jestem traktowana jak dizecko, nawet tak mi kiedyś powiedziała ze ze mnie to taka dziecinka a ona w moim wieku już mnie miała :/ poza tym ona pracuje z ludźmi w moim wieku i jakoś oni są super dorosli w jej oczach Uśmiech

Haha! Mnie za dziecko brali jak w ciąży byłam... O matko A miałam wtedy 25 lat i byłam ze 2 lata po ślubie... Szczęśliwy I Mamcia jak gdzieś ze mną wychodziła, to się zaraz przed ludźmi tłumaczyła, że ja tak młodo wyglądam, bla, bla, bla... Bo jej wstyd było, że ludzie mnie biorą za nieletnią, co się mówiąc brzydko "puściła"... Zdezorientowany Dlatego nie lubię oceniania i podejścia "co ludzie powiedzą". Mam w nosie, co powiedzą (co nie znaczy, że nie szanuję czyjegoś zdania, ale po prostu niech się nie wtrącają). Bo naprawdę często można kogoś skrzywdzić.

Pasażerko, każdy ma jakieś wady... Cyklop Ale najważniejsze, że mama toleruje Twoje decyzje.

~Fave 1 ~Fave 2 ~For trade ~Mój blog ~Otrzymane z PL
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-14-2012 11:58 AM przez Dziabka.)
02-14-2012 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Dziabka - 02-14-2012 11:57 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS