Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #297
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Już się boję co o mnie będą mówić, skoro mam 25 lat i wciąż pytają mnie o dowód Oczko
I pozostając w temacie Moja Mama będąc ze mną w ciąży wybrała się z koleżanką do kina, bodajże na CK Dezerterzy? A, że wyglądała jak gówniara, to jej kobieta powiedziała, że jej nie wpuści bez dowodu. Mama jej na to; Pani, no jestem pełnoletnia, ale nie wzięłam dowodu, no widzi Pani przecież, ze jestem w ciąży! Kobieta jej na to: Gówniary też bywają w ciąży, dopiero gdy pokazała obrączkę (a wiadomo, że trzeba mieć 18 lat, żeby się hajtnąć) to ją wpuścili Duży uśmiech

Za to mojemu Tacie, gdy miał jakieś 20 lat i jechał ze swoją matką pociągiem jakiś facet powiedział: Ej, koleś, fajną masz dziewczynę! Szczęśliwy Fakt, że Babka miała 16 lat jak wychodziła za mąż, ale miala 21 lat jak urodziła mojego Tatę, więc wtedy musiała mieć ze 40 Zdziwko

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
02-14-2012 12:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 02-14-2012 12:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS