Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #300
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
(02-14-2012 10:52 AM)Ayuto napisał(a):  Strach przed wyruszeniem w nieznane/do obcego kraju, jest najgorszą przeszkodą. Bo zawsze jakieś fundusze się wygrzebie, zawsze trafi się na kogoś pomocnego, ale ta myśl czy nic się nie stanie, jest wkurzająca. Mnie osobiście tak baaardzo ciągnie do podróży, ale czuję tą kiełkującą niepewność i sama na siebie się wkurzam Zdezorientowany
Ale teraz sobie powiedziała "koniec!" W tym roku gdzieś pojadę. I jeśli nie będzie to moja wymarzona Grecja, to przynajmniej jakieś sąsiednie państwa. Na dniach idę sobie też po jakiś kurs angielskiego, coby się podszkolić i przynajmniej jedną obawę mieć z głowy Cyklop

Ja mam stracha przed opuszczeniem naszego słodkiego kontynentu. Inna kultura, będę się rzucać w oczy żem turystka (-> można okraść albo chociaż podyktować cenę 200%, bo się przecież nie znam), z angielskim często słabo w tych krajach... ale znajomi podróżują i opowiadają, a mi się oczy świecą. Ech...

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-14-2012 02:35 PM przez heksita.)
02-14-2012 02:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - heksita - 02-14-2012 02:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS