Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #308
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
A tu się zgadzam w zupełności! I zupełnie tego nie pojmuję... wszyscy jesteśmy różni, czy wszyscy muszą mieć takie same priorytety? A cóż mi do tego jakie priorytety w życiu mają moje koleżanki? Jeśli chcą to i niech poświęcają się zdobywaniu korony świata albo pasa mistrzowskiego w boksie. Fajnie, że nie wszystkie jesteśmy takie same i mamy w końcu prawo się relizować. Fakt, że niekiedy same kobiety są bardziej konserwatywne w poglądach na role kobiece niż sami mężczyźni (zalatuję genderem i queerem).
Powiem zupełnie szczerze, że nie do końca rozumiem kobiety, który mówią, że nie chcą mieć dziecka/i, bo dla mnie jest to dziwne... po prostu zupełnie sprzeczne z moją naturą. Ale cóż mi do tego? Mam je przekonywać, że to ja mam rację? Z drugiej strony nie pojmuje też dziewcząt, które w wieku 18-20 lat zostają matkami i żonami. Jeeeeeezu, a gdzie czas na studia, na życie, na jakieś podróże, spełnanie siebie i inwestowanie w swoją przyszłość? Dzieci temu wszystkiemu nie zaprzeczają, ja chciałabym w swoim życiu łączyć cechy matki Polki i kobiety, która spełnia nie tylko pragnienia rodziny, ale też swoje... Ale powiedzmy sobie szczerze, wiek późnych nastu i zaraz po 20 to najlepszy okres na rozwój siebie.
Dodam też, że moje dwie najlepsze przyjaciółki... mają totalnie w nosie związki, mężczyzn traktują jak kolegów i mają ich mnóstwo, zero związkow za sobą w wieku 24/25 lat i nie chcą mieć dzieci. Ani razu nie wypomniałam im, że to "dziwne". Niech sobie będą dziwne, za to je lubię Oczko

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-14-2012 08:58 PM przez nemezis871.)
02-14-2012 08:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 02-14-2012 08:19 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS