Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
convallaria Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #332
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Dziabka napisał(a):Ja teraz nawet jakbym chciała, to już nie mam tylu możliwości (Mąż, dziecko, dom), więc się cieszę "dzikimi" raz na jakiś czas.
Z dzieckiem też można jeździć (no chyba, że to już wiek szkolny to zostają tylko wakacje) - sama mając 4-5 lat przeżyłam świetną przygodę dzięki moim rodzicom (byłam w Singapurze, Malezji, Tajlandii, Indonezji i Indiach - btw, teraz czekam z utęsknieniem na kartkę z/do tamtych krajów). Jak sobie pomyślę, że niedługo od tego czasu minie 20 lat Zdziwko (1992-1993) to mi się łezka w oku kręci. Oczywiście wszystko było bez tych wszystkich all-inclusive ofert gdzie jedziesz na drugi koniec świata po to żeby posiedzieć przy hotelowym basenie - nie rozumiem jak się można tym zachwycać. Od nie pamiętam kiedy chciałabym tam wrócić bo już w sumie nic stamtąd nie pamiętam (czasem patrząc na zdjęcia coś mi się przypomina).

Ayuto napisał(a):Strach przed wyruszeniem w nieznane/do obcego kraju, jest najgorszą przeszkodą. Bo zawsze jakieś fundusze się wygrzebie, zawsze trafi się na kogoś pomocnego, ale ta myśl czy nic się nie stanie, jest wkurzająca.
Zgadzam się z tym w 100%, bo jestem właśnie taką osobą z paraliżującym strachem przed nieznanym miejscem. Pasażerko, zazdroszczę ci tych wojaży (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu), bo sama też bym chciała pojechać do jakiegoś europejskiego kraju stopem (najchętniej Hiszpania), ale brakuje odwagi i towarzysza.

nemezis871 napisał(a):Już się boję co o mnie będą mówić, skoro mam 25 lat i wciąż pytają mnie o dowód
Haha, u mnie to samo (tylko w maju 24 lata), ale najczęściej pytają jak kupuję jakieś jedzenie w sklepie spożywczym + piwo (najczęściej Redds). Jak idę do monopolowego po jakieś wino/wódkę to dowód znacznie rzadziej pytają Szczęśliwy.

Martina napisał(a):a ja nie cierpię mojego braku zorganizowania
Witam w klubie, z niczym nie mogę się ogarnąć a i tak pół dnia spędzam w necie Ściana.

PC - favy z Polski
02-17-2012 03:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - convallaria - 02-17-2012 03:44 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS