Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #1210
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
(01-10-2014 09:44 PM)Basia napisał(a):  Dzięki. Myślałam, że to coś bardziej skomplikowanego, będę musiała gdzieś wchodzić "w głąb" programówUśmiech
Skoro tu tylu fachowców, to wykorzystam i spytam o jeszcze jedno. Jak piszę (gdziekolwiek - na forum, maila...) czasem sam kursor mi przeskakuje i pojawia się w innym miejscu. Jak temu zaradzić? Dodam, że z miesiąc temu miałam formatowany (tak to się chyba zwie) komputer i od tego czasu tak się dzieje. I niektóre słowa są podkreślone na czerwono. Czy ma to coś wspólnego jedno z drugim?

Korzystasz z laptopa? Bo to wygląda tak, jakbyś miała włączony touchpad i podczas pisania przypadkowo dotykała go ręką.

A podkreślanie słów to sprawdzanie pisowni. Jak klikniesz prawym przyciskiem myszy na taki podreślony wyraz, będziesz miała sugestie dotyczące prawidłowej pisowni. Tylko jeśli masz zainstalowany słownik dla innego języka, będzie pokreślało wszystko Uśmiech. Inne słowniki da się zainstalować, można to też wyłączyć --> w opcjach przeglądarki.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
01-10-2014 10:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - heksita - 01-10-2014 10:45 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS