Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
marmolada Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3
Post: #1320
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Ja mam na chwilę obecną 10 expired. Większość to są ludzie którzy nie dość, że się nie logują to mają przewagę wysłanych nad otrzymanymi kilka, a 2 osoby nawet kilkadziesiąt kartek. Mało tego do niektórych z tych osób puściłam resendy i nadal cisza Plask
Powiem szczerze, że jakby mi w takim przypadku przysłali taką wiadomość, to bym się nawet nie zastanawiała, tylko odpisała kilka chyba niezbyt miłych słów Podejrzany

Dlaczego nie zablokują możliwości wpadania do systemu losującego takich osób co się długo nie logują bądź mają duże różnice kartek??? Ja wiem, że są takie miejsca na świecie, że kartki częściej giną i też nie byłoby to w porządku dla takich osób, ale czy dla mnie jest w porządku płacić kilka razy za wysyłkę do tej samej osoby, gdy ona się nie loguje, bądź ma w d..ie rejestrację kartki?
Trochę powinni to inaczej rozwiązać i troszkę udoskonalić ten system... Podejrzany

Powiem szczerze, że coraz to nowsze poczynania supportu przyprawiają mnie o zawrót głowy i zniechęcają do dalszej zabawy... Niezdecydowany

Wishlist PL
Otrzymane alfabetycznie i tematycznie
Urok postcrossingu to nie tylko wiadomość, zdjęcie na pocztówce, ale również znaki jej podróży, więc proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie. Dziękuję.
Zbieram kartki wysłane z kraju pochodzenia. Jeżeli chcesz mi wysłać kartkę z Wieżą Eiffla, wyślij ją z Francji.
09-09-2014 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - marmolada - 09-09-2014 02:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS