Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
anusiagd Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 375
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #377
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Hardgirl- nie wiesz o jakich problemach mowie, wiec nie generalizuj na prace. Btw, w swoim zyciu pracowałam za 4,90 brutto, a odpowiedzialnosc mialam nawet finansową i to na dość wysokim poziomie, także znam ten ból. I wiem co to znaczy nie moc znalezc pracy i wysylac miliony CV, kiedy pieniadze sa bardzo, bardzo potrzebne. I sytuacja na rynku pracy jest taka, że GWARANTUJE CI, że bede przerabiala to samo co Ty (brak jakichkolwiek znajomosci boli, boli bardzo).
Nie wiem, u mnie też nie było opcji pójdzie rodzic pogada z panią. A w LICUEM to już w ogóle, no jak, przecież jesteśmy prawie dorośli/dorośli... Oczko
Problemy są bardzo rozne i nie mozna ich bagatelizować. Jak sie bylo dzieckiem, to problemem bylo np. to ze ktos sie nie chce z Tobą bawić, wybiera Cię ostatnią do drużyny czy musisz isć wczesnie spac. Ale na tamten wiek to BYŁY problemy dopasowane do wieku. I mogly zgniatać, bo byly adekwatne, o.

Ale jest tendencja, ze chcielibysmy miec tak jak inni, inni maja lepiej itd Oczko Nie badz zla tylko zgadzam sie z get , ze kazdy problem jest istotny.

Mi np, moze wisiec ze ktos nie ma za co kupic fajek (bo nie pale) lub nakarmic psa (bo go nie mam), a dla kogos to moze byc koniec swiata. Dla mnie natomiast niewypicie herbaty moze byc problemem wagi ciezkiej,bo jestem masakrzycznie uzalezniona, a ktos moze mnie wysmiac Duży uśmiech Czy cos w ten desen Oczko

<odzywa sie we mnie psycholog rozwojowy i społeczny> ale juz nie psychologizuje!Duży uśmiech

Otrzymane kartki z Polski || Ulubione

Raz się wiedzie dobrze, a raz bywa niefortunnie Firefox
02-21-2012 01:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - anusiagd - 02-21-2012 01:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS