Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #524
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Jak ja lubię miłe niespodzianki Oczko Od jakiegoś czasu chodzę strzyc grzywkę do jednego fryzjera. Ogólnie mówiąc, ma dośc drogo, bo za strzyżenie damskie płaci się od 15 do 25 zł, ale grzywka jak u innych, więc skoro mają względne luzy to chodzę tam. Za pierwszym razem dali mi karnecik, na który po każdej wizycie panie fryzjerki wpisywały mi w okienko datę wizyty, podpis i G - jako strzyżenie grzywki. Byłam pewna, że dopiero po szóstej wizycie będzie mi przysługiwać strzyżenie grzywki za free, a dzisiaj się okazało, że już szóste (czyli dzisiejsze) miałam za darmo i nie musiałam tego karnety zużywać na samą grzywkę, tylko przysługiwało mi strzyżenie całej głowy, jeśli miałam ochotę Oczko No to miałam, bo i tak musiałam już iść podciąć końcowki włosów. Cóż, 15 zł jestem do przodu, zawsze można lepiej wykorzystać te pieniądze Szczęśliwy

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
03-14-2012 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 03-14-2012 12:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS