Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kartki Jaśka Walczewskiego (:
Autor Wiadomość
Kroke Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 194
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #214
RE: kartki Jaśka Walczewskiego (:
(01-14-2013 11:04 PM)Jasiek W napisał(a):  
(01-12-2013 01:03 PM)Kroke napisał(a):  Pańskie pocztówki ze strojami regionalnymi są najpiękniejszymi tego typu jakie dotąd widziałam. Naprawdę. Czekam tylko aż będzie dostępna ta najnowsza ze strojem śląskim, to zamówię już wszystkie.
I chciałam się jeszcze zapytać, czy planuje Pan jeszcze jakieś z tej serii? Stroje górali podhalańskich są przepiękne, również krakowskie wschodnie czy zachodnie, kaszubskie, nowosądeckie......

Dzieki, fajnie ze folkowe tak sie podobaja, mam nadzieje ze z czasem bedzie ich wiecej, narazie negocjuje z goralami zgode na publikacje zdjecia harnasia w stroju zbójnickim, jesli sie zgodzą to bedzie jeszcze jedna folkowa, ale zobaczymy, niestety to juz nie zalezy ode mnie. Na stroje z innych regionów - o ktorych piszesz - będę polowal, jak sie uda cos zrobic to napewno beda kartki Oczko

A moze jakieś sesje z Zespołami ludowymi jak "Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze, Śląski czy Lublin"? w np. muzeach wsi, podczas festiwali itp? Oni mają zwykle bogaty repertuar - im większy zespół tym większa różnorodność tańców, a tym samym strojów Oczko z tym że....pewnie wiąże się to z kosztami i innymi sprawami o jakich ja nawet nie mam pojęcia.
Życzę powodzenia w dalszej pracy Oczko

Profil PC
favs Polska & most wanted
wymiana
01-15-2013 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Kroke - 01-15-2013 11:16 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS