Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kartki Jaśka Walczewskiego (:
Autor Wiadomość
Jasiek W Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 91
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #48
RE: kartki Jaśka Walczewskiego (:
(02-11-2012 05:28 PM)Dziabka napisał(a):  Janku, a nie masz czasem jakichś zdjęć z ludźmi, które nadawałyby się na "native/local people"? Wywracanie oczami

Publikacja tego typu zdjec nie jest łatwa, trzeba miec zgode fotografowanego (ochrona wizerunku itd) dlatego raczej rzadko wydaje sie tego typu pocztówki. Póki co niestety nic mi nie przychodzi do głowy, ale jeśli zmienie zdanie to bede sie konsultował Uśmiech

A poza tym: ostatnie zamowienia wysłałem dzisiaj, powinny dojść do Was we wtorek, troche sobie skomplikowałem życie kartka "kocham jak...", przez swe nietypowe wymiary miałem problem jak to wszystko zapakować by nie uległo zniszczeniu. Mam nadzieje ze dojdzie nienaruszona.
Rozliczenia za kartki śle na priv.

Troche zmartwiło mnie to co pisała Ayuto nt ceny tej kartki na Grodzkiej w Krakowie - niestety sprzedawcy sa tacy jacy są i ja na to nie mam wpływu. (ta konkretna kartka nie powinna byc droższa od normalnej)
Moge jedynie Krakusom polecic księgarnie "Jedynka" na Sławkowskiej (obok księgarni Znaku), tam kartki są w normalniejszych cenach (1,50) a poza tym jest spory wybór ładnych kartek róznych wydawców np z malarstwem no i oczywiście księgarnia Hetmańska w rynku.

Co sądzicie o tym by założyc wątek nt sklepów nie internetowych w różnych miastach gdzie mozna kupić ładne kartki w duzym wyborze i dobrej cenie.
Mam wrażenie że czesto błądzimy w poszukiwaniu kartek a nie zawsze zamawiamy takie ilości by było warto kupowac online. Chyba warto stworzyć taka baze danych ? Dajcie znać, jesli pomysł sie spodoba moge sie zająć tematem Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2012 09:17 PM przez Jasiek W.)
02-12-2012 09:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: kartki Jaśka Walczewskiego (: - Jasiek W - 02-12-2012 09:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS