Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
Autor Wiadomość
Claudya Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 587
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 6
Post: #20
RE: Zamówienia pocztówek - także własne wzory
(10-06-2012 09:26 PM)machia napisał(a):  Jakiś termin do kiedy zbieracie projekty? Bo może i ja coś dorzucę.
Ja myślę, żeby tak do 22go zebrać zamówienie, góra do 25go Oczko Ale w tytule napiszę 22gi.
(10-06-2012 09:28 PM)Lia napisał(a):  Z tego co widziałam na drugim forum, zamówienie zostało zamknięte ze względu na naruszenie praw autorskich i marketing szeptany. Nie sądzę, by udało się tutaj zebrać ponad 1000 sztuk pocztówek, no ale mogę się mylić... Kiedyś byłabym chętna na taką ofertę, ale po przebojach kradzieży zdjęć, które podpisane (!!!) zostały wykorzystywane w celach komercyjnych, jestem cholernie najeżona do takich akcji. Poza tym, jesteś tu nowa i to również ma swój wpływ - nie żebym Cię obrażała. Oczko
Błagam, przecież tam co się działo to jakiś dramat, tłumaczyło się że swoje własne zdjęcia czy tam projekty, a oni swoje... Do tego byłam oskarżana o jakieś kradzieże czy coś Cyklop
No tak, jestem tu nowa, ale to chyba nie ma nic do rzeczy Oczko Tzn. tak mi się wydaje, nie wiem, może jest inaczej Oczko

Mam chwilę to w pierwszym poście zrobię listę i podam maila na którego możecie wysyłać projekty.
10-07-2012 01:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zamówienia pocztówek - także własne wzory - Claudya - 10-07-2012 01:25 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS