Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
Autor Wiadomość
SiMet Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
Post: #184
RE: Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
Tez dostalem kartki.

I jestem w wiekszosci zadowolony.
Wzorow troche mialem, wiec mam dosc niezla probke calosci.
Przegladajac kartki znalazlem pare na ktorych kolory sa przeklamane dosc mocno (za duzo zoltego, za bardzo biale), ale nie jest az tak wiele takich kartek.

Najbardziej do zyczenia mam co do obciecia kartek i tylow.
Tyly sa jakie sa, ladne to one nie sa, ale nie jest zle.

Natomiast ciecie... o zgrozo!
Wieszkosc wzorow, ktore sobie przygotowalem posiadaly duza gruba biala ramke (wlasnie na wypadek krzywego ciecia) i te sa nawet spoko, chociaz zdarzaja sie wpadki.

Posiadalem tez kartki gdzie byl 2-3mm bialy/czarny margines i tutaj mam wielki zal.
Jedna kartka (5 kopii) idealnie sciety margines efekt jest taki, ze mam ramke z 3 stron...
Kilka kartek obcieta krzywo - margines z jednej strony ma 1mm z drugiej 2mm.

Jezeli ten gosc zabral 50zl za ulozenie tych kartek i zrobil to tak nieudolnie to niestety, ale reklamy tym sobie dobrej nie zrobil.

Ogolnie bardzo (BARDZO!) dziekuje za organizacje zamowienia. Moja koperta przyszla cala, bez problemu. Efekt ogolny: jestem zadowolony, wiec na co zwrocic uwage nastepnym razem. No i mam mase kartek do wyslania.
Twoja praca wlozona w to zamowienie jest niesamowita. Znalazlas drukarnie, użerałaś sie z gosciem, zebralas wszystkie zamowienia, rozeslalas wszystko - Wielki pozytyw jak to mowia na Allegro Język
Natomiast sama drukarnia... Ty za nia nie mozesz niestety odpowiadac, nie testowalas jej wczesniej. Nie jest Twoja wlasnoscia. Ty swoje obowiazki wypelnilas bardzo dobrze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-17-2012 05:10 PM przez SiMet.)
12-17-2012 05:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.) - SiMet - 12-17-2012 05:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS