Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
Autor Wiadomość
Blue Viking Offline
Wirujące Pocztówki
***

Liczba postów: 163
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
Post: #194
RE: Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.)
Dostałam dzisiaj kartki i stwierdzam, że zamówienie kiepsko się dla mnie skończyło Zdezorientowany Z 39 kartek tylko 3 nadają się do wysłania. Reszta ma tak przekłamane kolory, że nie wiadomo, czy na pocztówce są porzeczki czy jeżyny. Zachody słońca wyszły zielone, a śnieg na zimowych zdjęciach różowo-zielono-niebieski. A, i na kilku zdjęciach są jakieś dziwne niebieskie pionowe pasy, nie wiem skąd się tam wzięły. Szczególnie szkoda mi tych zimowych ujęć, bo są naprawdę piękne i bardzo chciałam je wysłać, ale nie mogę, bo będę się wstydzić wysłać taką brzydotę.
Jestem baaardzo zawiedziona, bo wysłałam duże zdjęcia, ich jakości nie mam nic do zarzucenia.

Klaudio, do Ciebie mam tylko jedną uwagę - jak już ktoś wspomniał, taką ilość pocztówek pakujemy w kopertę bąbelkową Uśmiech Ta, w której dostałam kartki od Ciebie była rozerwana i zaklejona przez mój miejscowy urząd pocztowy.
Ale ogólnie to dziękuję za organizację, za przycinanie zdjęć i za cały wysiłek jaki włożyłaś w to zamówienie Uśmiech

Profil PC
For Trade Oczko
Fav PL Serce
Otrzymane
12-19-2012 01:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zamówienia pocztówek - także własne wzory (zamówienia do 23.11.) - Blue Viking - 12-19-2012 01:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS