Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubieni aktorzy
Autor Wiadomość
Lia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Post: #1
Ulubieni aktorzy
Sa ulubieni autorzy, to czas na aktorów - jak to się już komuś pomyliło. Szczęśliwy

Moja ścisła piątka:
  • Edward Norton - po wieczne czasy! Serce
  • Christian Bale
  • Woody Harrelson
  • Ryan Gosling
  • Clive Owen
Ubóstwiam także (w mniejszym stopniu): Jake'a Gyllenhaala, Brada Pitta, George'a Clooney'a, Johnny'ego Deppa i Nicolasa Cage'a.
07-27-2012 12:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #2
RE: Ulubieni aktorzy
ja generalnie mam taki problem, że często widzę jakiegoś aktora i wiem, że go znam i może nawet lubię, ale nie kojarzę w czym grał, skąd go mogę znać, że o nazwisku nie wspomnę Szczęśliwy

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
07-28-2012 09:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #3
RE: Ulubieni aktorzy
Sean Connery - od zawsze na zawsze Serce
jak miałam chyba jakieś 12 lat, gdy wszystkie inne koleżanki kochały się w Leonardo diCaprio to mnie na mózg padł Connery i tak trwa to do dzisiaj. i dzisiaj już wisi nad moją głową, gdy kładę się spać w rodzinnym domu Szczęśliwy

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
07-28-2012 10:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #4
RE: Ulubieni aktorzy
ja zbierałam kiedyś karteczki do segregatora z Davidem Duchovnym : D

na pewno lubię Antonego Hopkinsa, Jacka Nicholsona, Kevina Spacey. hmmm... Cilian Murphey też jest spoko.

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
07-28-2012 11:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Post: #5
RE: Ulubieni aktorzy
No właśnie, jak mogłam zapomnieć o Cilianie! Zawstydzony
07-28-2012 12:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
edtta Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 279
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Ulubieni aktorzy
a ja lubię Nicolasa Cage'a i Toma Cruise

Mój blog | Profil na PC | Favy z Polski
07-28-2012 12:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Satai Offline
Delenn of Mir
*****

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #7
RE: Ulubieni aktorzy
Sean Connery a i owszem Uśmiech Russell Crowe też Uśmiech Edward Norton na pewno... Robert Downey Jr. oczywiście! Muszę się zastanowić, kto jeszcze Uśmiech

Za to na pewno nie Leo DiCaprio, nie Brad Pitt - jest OK ale nic szczególnego, tak samo Tom Cruise. Nicolasa Cage'a kiedyś bardzo lubiłam, ale ostatnimi czasy mam wrażenie, że mu się na twarzy jedna mina zacięła, no i te filmy, w których ostatnio gra Smutny
07-28-2012 01:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Post: #8
RE: Ulubieni aktorzy
Satai, też to zauważyłam. Cage miał wybitne role w latach '90, ale ostatnio gra w jakiś nędznych filmach. Smutny
07-28-2012 01:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Agnieszka Offline
Est modus in rebus
*****

Liczba postów: 1,058
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #9
RE: Ulubieni aktorzy
(07-28-2012 10:20 AM)Pasażerka napisał(a):  Sean Connery - od zawsze na zawsze Serce
jak miałam chyba jakieś 12 lat, gdy wszystkie inne koleżanki kochały się w Leonardo diCaprio to mnie na mózg padł Connery i tak trwa to do dzisiaj. i dzisiaj już wisi nad moją głową, gdy kładę się spać w rodzinnym domu Szczęśliwy

Czyli kartka http://www.postcrossing.com/postcards/US-1548525 "w sam raz" ? Oczko
Swoją drogą ulubionych aktorów nie mam, ale przyznać muszę, że podobnie wolę np. Seana Connery'ego niż takiego Leo diCaprio... Oczko Aczkolwiek seria o Jamesie Bondzie to nie moja broszka... Szczerbol
07-28-2012 07:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Satai Offline
Delenn of Mir
*****

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #10
RE: Ulubieni aktorzy
Ja powinnam była napisać, że Sean Connery tak, ale w starszym wieku Oczko Ten z czasów Bonda to nie za bardzo... Ale Daniel Craig i owszem Duży uśmiech
07-28-2012 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #11
RE: Ulubieni aktorzy
(07-28-2012 07:20 PM)Satai napisał(a):  Ja powinnam była napisać, że Sean Connery tak, ale w starszym wieku Oczko

to tak jak i ja, młody był dla mnie jakiś taki... nieapetyczny? chociaż Bond był z niego dobry, ale i tak mi się wtedy nie podobał. Connery jest tym typem faceta, który jest jak wino - im starszy tym lepszy Szczęśliwy

ale kartka niczego sobie Duży uśmiech

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
07-28-2012 08:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Klaudja Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Ulubieni aktorzy
Moim zdecydowanie najbardziej ulubionym jest Anthony Hopkins. Lubię także Cage'a, Hanks'a i Fiennes'a Uśmiech

Mój blog.
07-30-2012 12:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nielotna Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 346
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 3
Post: #13
RE: Ulubieni aktorzy
Johnny Depp, Clint Eastwood, Eathan Hawke, Tom Hanks.
12-26-2012 03:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ulubieni autorzy Martina 34 41,472 12-26-2012 03:32 PM
Ostatni post: nielotna

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS