Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB - porady
Autor Wiadomość
Admin Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 33
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #1
MyBB - porady
Jako, że dużo osób ma z tym skryptem forum dopiero teraz pierwszy raz do czynienia, warto stworzyć wątek gdzie będzie można pisać jakieś "porady" funkcjonalności, które nie było na poprzednim forum. Bo MyBB, część funkcjonalności nie ma - ale za to ma sporo innych.

1.) Dodam od siebie na starcie, jak chcecie odznaczyć posty w danym dziale jako przeczytane, wystarczy tylko kliknąć w ikonkę przy danym dziale:

[Obrazek: klik.jpg]

2.) Filmiki do np. YT możemy wstawić poprzez ostatnią ikonkę ponad pisaniem postów (taki telewizorek)

[Obrazek: klik2.jpg]

ew. używając tagu:
Kod:
[video=youtube]http://[/video]

3.) Jak przeczytać dany temat od ostatnio dodanego postu a nie od pierwszego w danym temacie (odpowiedź udzialiła ann):

http://www.postcrossing-forum.pl/thread-...tml#pid355
02-05-2012 01:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #2
RE: MyBB - porady
zielona strzałeczka przenosi do pierwszego nieczytanego,

klikanie lewym z przytrzymanym ctrl otwiera w nowych zakładkach (chociaż to nie funkcjonalność forum tylko taka ogólna)

a żeby odznaczyć całe forum jako przeczytane, klikamy tutaj:
[Obrazek: ozn.jpg]

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-05-2012 01:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jusztyska Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 170
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #3
RE: MyBB - porady
nie wiem czy mogę tutaj zadać pytanie Uśmiech jakby nie było to odpowiednie miejsce to proszę o przeniesienie Oczko

Kiedy chcę dodać nowy wątek wyskakuje mi Błąd MyBB Uśmiech Cóż z tym zrobić? Oczko
02-05-2012 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 33
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #4
RE: MyBB - porady
@ faktycznie był błąd - związany z jednym pluginem, ale od kilku minut został naprawiony.
02-05-2012 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jusztyska Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 170
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #5
RE: MyBB - porady
aha, to super Uśmiech dzięki Uśmiech
02-05-2012 05:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS