![]() |
|
Multiview tag :) - Wersja do druku +- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl) +-- Dział: Wymiana forumowa (/forum-11.html) +--- Dział: Tagi (/forum-14.html) +--- Wątek: Multiview tag :) (/thread-952.html) |
Multiview tag :) - romanek - 12-25-2013 03:08 PM Hejo! Kartki typu multiview, choć wszechobecne na naszym rynku pocztówkowym budzą wiele emocji zarówno pozytywnych jak i nie bardzo ![]() Wielu z nas ma ich zawsze jakąś ilość i nie zawsze wiemy czy osoba, do której taką kartkę wyślemy będzie zadowolona. Ale są też przecież ładne multiview ( dla każdego może być to coś innego) i stąd pomysł na tag. Zapraszam do udziału. Wyślę poniższy beskidzku multi do osoby, która mnie zataguje. Życzę przyjemnych multiview! [attachment=1434] RE: Multiview tag :) - marmolada - 12-25-2013 04:19 PM romanek, a to ma być taki tajemniczy tag? w sensie, że wysyła się komuś niespodziankę czy konkretną zaoferowaną kartke, bo mnie kusi ta Twoja kartka, a miałabym kartkę dla Ciebie, ale nie mam jak zeskanować
RE: Multiview tag :) - romanek - 12-25-2013 04:22 PM Marmolado! Tag ma charakter "tajemniczy". Nie jest to tag typu "oferuję" gdzie zamieszcza się skany. Wstawiłem skan ze względów poglądowych Piękny Słupsk od marmolady- dziękuję!
RE: Multiview tag :) - marmolada - 12-25-2013 04:28 PM A, no to tag romanek
RE: Multiview tag :) - Beifra - 12-25-2013 08:36 PM fajny pomysł ![]() tag marmolada
RE: Multiview tag :) - romanek - 12-25-2013 08:44 PM tag Beifra ![]() Dziękuję Dimashq ![]()
RE: Multiview tag :) - dimashq - 01-04-2014 12:22 PM tag romanek RE: Multiview tag :) - Beifra - 01-04-2014 02:53 PM tag dimashq
RE: Multiview tag :) - dimashq - 01-05-2014 12:35 PM tag Beifra RE: Multiview tag :) - romanek - 01-25-2014 09:41 PM tag dimashq Dziękuję Beifa ![]()
RE: Multiview tag :) - Beifra - 01-25-2014 10:13 PM tag romanek
RE: Multiview tag :) - lukpolik - 01-26-2014 11:10 PM Tag Befira
RE: Multiview tag :) - romanek - 02-01-2014 06:27 PM tag lukpolikdziękuję lukpolik
RE: Multiview tag :) - lukpolik - 02-07-2014 02:18 PM tag romanek RE: Multiview tag :) - martyna99005 - 02-21-2014 02:13 PM Tag lukpolik RE: Multiview tag :) - romanek - 02-22-2014 01:20 PM tag martyna99005 RE: Multiview tag :) - Monika - 02-26-2014 11:47 PM tag romanek RE: Multiview tag :) - romanek - 02-27-2014 09:10 PM tag Monika ![]() Dziękuję Grzegorzowi!
RE: Multiview tag :) - grzegorz - 03-03-2014 12:40 PM tag romanek RE: Multiview tag :) - martyna99005 - 03-11-2014 02:12 PM Tag grzegorz
|