Postcrossing Forum
pocztówkowe rozczarowania - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki odebrane (/forum-6.html)
+--- Wątek: pocztówkowe rozczarowania (/thread-10.html)

Strony: 1 2


RE: pocztówkowe rozczarowania - owadomorek - 08-27-2012 10:17 AM

(08-27-2012 09:54 AM)pro-et-contra napisał(a):  a ja się wstępnie umówiłam na swapa podkreślając,że mam na myśli wymianę prawdziwymi pocztówkami,nie tymi samsungowymi,po czym przed pójściem na pocztę dostałam wiadomość "hej,wysłałem Ci już kartki z touchnote"

odpisz w takim razie 'hej, to super, że już wysłałeś, właśnie daję mojemu 5 letniemu siostrzeńcowi/bratu/córce kartoniki i kredki, żeby ci narysował/a super kartki!' Język


RE: pocztówkowe rozczarowania - aszuelka - 08-27-2012 10:39 AM

Szczęśliwy napisz tak, napisz Szczerbol ciekawe co odpisze Duży uśmiech


RE: pocztówkowe rozczarowania - Satai - 08-27-2012 02:39 PM

A ja bym sie spytala "That's nice of you, when will you send me the postcards we agreed upon?" Oczko A co!


RE: pocztówkowe rozczarowania - Ania - 08-27-2012 05:31 PM

(08-27-2012 02:39 PM)Satai napisał(a):  A ja bym sie spytala "That's nice of you, when will you send me the postcards we agreed upon?" Oczko A co!

Zdecydowanie tak! Napisz, że Ty jej też wyszłaś Touchnota w bonusie i że czekasz na to na co się umówiłyście.


RE: pocztówkowe rozczarowania - Pasażerka - 08-27-2012 09:55 PM

o, o, o, zrób dokładnie tak jak Ola z Anią proponują, pozwoli to przy okazji wyjść dziewczynie z twarzą z tej sytuacji, jeśli oczywiście potrafi pójść po rozum do głowy Oczko


RE: pocztówkowe rozczarowania - samlanka - 08-27-2012 10:06 PM

Dziewczyny, bądźmy optymistkami. Może dziewczyna stwierdziła, że dodatkowo wyślę kartkę z Samsunga...
No dobra, chyba nawet ja w to nei wierzę :/


RE: pocztówkowe rozczarowania - aszuelka - 08-28-2012 06:37 AM

A napisalas jej cos? Uśmiech


RE: pocztówkowe rozczarowania - Av3ntia - 09-10-2012 12:35 PM

Pierwsza kartka, a już jestem niezadowolonaO matko
http://www.postcrossing.com/postcards/FI-1525029 w dodatku wypisana jako od rocznego dziecka... tiaa..Zły


RE: pocztówkowe rozczarowania - owadomorek - 09-10-2012 02:06 PM

ale komentarz pod kartką wpisałaś miły, to nie dziwne? Oczko
jak mi się nie podoba, to dziękuję, bo wypada, ale już ponad program się nie wychylam Uśmiech


RE: pocztówkowe rozczarowania - Agnieszka - 09-10-2012 06:29 PM

Z Singapuru dostałam, jako off'a, coś, co pocztówką nie jest... O matko Użytkowniczka wyrwała z jakiegoś folderu (?) kawałek grubszego papieru (w rozmiarach zbliżonych do klasycznej pocztówki), nawet boków nie raczyła przyciąć nożyczkami...Zły Worek z napisem "makulatura" na pewno się "ucieszy" z nowego "nabytku"... Bo do rejestracji to coś się nie nadaje....

Poza tym, 2 offy z Holandii. Jeden to mapka z moich favów a drugi "żółty liść" sporo starszy ode mnie jeszcze sobie poczeka na rejestrację...xD


RE: pocztówkowe rozczarowania - Av3ntia - 09-11-2012 01:12 AM

(09-10-2012 02:06 PM)owadomorek napisał(a):  ale komentarz pod kartką wpisałaś miły, to nie dziwne? Oczko
jak mi się nie podoba, to dziękuję, bo wypada, ale już ponad program się nie wychylam Uśmiech
To moja pierwsza otrzymana na PC więc już odpuściłam, ale myślę, że masz rację.


RE: pocztówkowe rozczarowania - romanek - 09-11-2012 08:51 PM

Zapisałem się do RR do grupy z zamkami na angielskim forum. Jakże mi przykro,że musiałem wszytskie kartki wywalić do kosza. Pal licho jeszcze,że któras kartka nie trafiona, to ok. Ale jak postcrosser ( od lat tam obecny) wysyła pożółkłą starą kartkę..... uuuuu. Więcej z tą panią w żaden RR nie wejdę Niezdecydowany