Postcrossing Forum
dziwne życzenia - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki do wysłania i wysłane (/forum-7.html)
+--- Wątek: dziwne życzenia (/thread-119.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: dziwne życzenia - Draakhan - 08-14-2012 09:52 AM

O właśnie przypomniałaś mi, jakie ja miałem fajne życzenie kiedyś, nie z oficjalnej wymiany, tylko z taga. Zatagowałem jedną dziewczynę, a ta poprosiła mnie, żebym, jeśli mam taką możliwość, zamiast pocztówki w temacie taga wysłał jej na maila zdjęcie, przedstawiające wypisane ręcznie życzenia urodzinowe dla jej przyjaciółki na tle jakiegoś znanego miejsca w okolicy, gdzie mieszkam. Czemu nie! Poszedłem o krok dalej. Wybrałem kartkę z Gdańska, wypisałem życzenia na ładnym brystolu, wkomponowałem pocztówkę w brystol, zrobiłem zdjęcie całości na tle miejsca, które przedstawiała pocztówka, wysłałem zdjęcie, a przygotowany brystol z pocztówką wysłałem do niej pocztą, żeby osobiście wręczyła swojej przyjaciółce na urodzinach. Strasznie się ucieszyła, jak niespodziewanie dostała przesyłkę. Przekazała oczywiście to przyjaciółce. Potem jeszcze dostałem relację, jak z kolei jej przyjaciółka się zaskoczyła. Na koniec miałem kilka zdjęć na mailu z imprezy urodzinowej, a jakiś czas później... TYC Duży uśmiech.

Jak na razie najciekawsza moja przygoda na PC Duży uśmiech.

A zdjęcie wygląda tak:
[Obrazek: Wolf-Tag-012s-in-nature-small.jpg]


RE: dziwne życzenia - Maxus - 08-17-2012 09:30 PM

Ale super! Gratuluję pomysłu!


RE: dziwne życzenia - Martina - 08-18-2012 09:36 AM

świetna akcja Bartek, aż mi się morda uśmiechnęła od rana Oczko


RE: dziwne życzenia - Lia - 08-29-2012 04:57 PM

Cytat:Hi my name is Mary, I will soon be 2 year))
Please send your cards with envelopes.
Please: put in an envelope of low-cost 3 - 5 different postage stamps.
Thank you very much!!!

Jeszcze czego. Podejrzany Nie wysyła owa użytkowniczka zbyt pięknych kartek, więc nie będę na nią marnować moich śliczności. Plask


RE: dziwne życzenia - Blue Viking - 08-29-2012 07:29 PM

ja miałam przez jakiś czas problem z facetem z Niemiec, który chciał tylko i wyłącznie zdjęcia nagich lub półnagich facetów. żadnych innych. cytując: "If you want to send me some other card better don't". Parę dni później wchodzę na jego profil i widzę zmiany: zachciało mu się jeszcze pocztówek z książkami i starymi amerykańskimi samochodami Duży uśmiech więc pewnie ktoś zgłosił go do supportu przede mną Oczko a galerię ulubionych miał naprawdę imponującą Diabeł


RE: dziwne życzenia - nemezis871 - 08-29-2012 09:20 PM

Cytat:i starymi amerykańskimi samochodami

Na upartego podpadałaby Jankowa kartka z maską samochodu, ale chyba bym jej nie marnowała, na ktosia, który ma napisane w profilu: Better don't. Bo, co? Bo nie zarejestruje? Też mi, wymagania sobie znalazł.


RE: dziwne życzenia - romanek - 08-29-2012 09:25 PM

Ewentualnie z naszą Warszawą M20 bo to kopia amerykańskiego samochodu Uśmiech


RE: dziwne życzenia - Lili_Marlene - 08-29-2012 11:19 PM

A pokaż profil tego gościa, chętnie obejrzę galerię. Oczko


RE: dziwne życzenia - Martina - 08-30-2012 05:08 AM

Lili_Marlene chce oglądać gejów, uuuuu... Szczęśliwy


RE: dziwne życzenia - Petitek79 - 08-30-2012 07:10 AM

Właśnie doszła moja kartka do Finlandii- zrobiona z pudełka po Ptasim Mleczku. Laska lubi pocztówki zrobione z opakować po produktach spożywczych. Fajne rzeczy ludzie jej wysyłają. http://www.postcrossing.com/postcards/PL-505345

A że nie miałem nic pod ręką w domu, kupiłem specjalnie pudełko Ptasiego Mleczka, zjadłem na poczekaniu i wyciąłem karteczkęNinja


RE: dziwne życzenia - Blue Viking - 08-30-2012 11:34 AM

ja też kiedyś wysyłałam kartkę do pani, która życzyła sobie wyciętą z pudełka po słodyczach lub płatkach śniadaniowych Oczko wysłałam jej naprawdę ładnie wyciętą kartkę z czekoladek Amaretto Serce


RE: dziwne życzenia - Pasażerka - 08-30-2012 12:32 PM

ja z kolei wysyłałam opakowanie budyniu naklejone na zwykłą kartkę pocztową Duży uśmiech


RE: dziwne życzenia - hardgirl123 - 08-30-2012 12:55 PM

Petitek, wysyłałam tej pani z Finlandii karteczkę Uśmiech


RE: dziwne życzenia - aszuelka - 08-31-2012 07:59 AM

A do mnie napisala dziewczyna z Australii w sprawie SWAP'a. Jej kolezanka niedlugo zostanie mamusia, a ona, w ramach prezentu dla niej i dla dzidziusia chcialaby zebrac troszke kartek z gratulacjami dla mamy i dzidziusia od innych mam z calego swiata Duży uśmiech bardzo mi sie spodobal ten pomysl, sama jestem mama dwojki dzieci, wiec w przyszlym tygodniu wysylam kartke z gratulacjami z Londynu Duży uśmiech Serce


RE: dziwne życzenia - nietoperek - 09-05-2012 08:17 PM

Ja czasami nie mogę wytrzymać jak sobie ludzie olewają! Napisałam, że nie chcę BUILDINGS i nadal co jakiś czas dostaję owe BUILDINGS albo to samo tyczy się CARTOONS! Już szczerze powiedziawszy 100 razy wolę dostać ręcznie robioną (nawet taką niezbyt staranną), ale z czymś co naprawdę lubię niż dostać BUILDINGS od których oczy mnie bolą ;/


RE: dziwne życzenia - Pasażerka - 09-05-2012 08:25 PM

wiesz, o ile kartki rysunkowe mogą faktycznie być wysyłane na odlew, o tyle budynki czasem są jedynymi dostępnymi kartkami w miejscu zamieszkania danego postcrossera i zwyczajnie nie ma on możliwości zakupienia innych rodzajów kartek. dlatego czasem warto wziąć na to poprawkę i nie oceniać wszystkich tak jednoznacznie Oczko


RE: dziwne życzenia - Pasażerka - 10-04-2012 06:45 PM

wylosowałam userkę z Niemiec, która zbiera kartki z WC i toaletami Szczęśliwy


RE: dziwne życzenia - Agnieszka - 10-04-2012 06:49 PM

(10-04-2012 06:45 PM)Pasażerka napisał(a):  wylosowałam userkę z Niemiec, która zbiera kartki z WC i toaletami Szczęśliwy

Od razu przypomniała mi się pewna userka, która do pocztówki prosiła o... kawałek papieru toaletowego Szczęśliwy


RE: dziwne życzenia - Pasażerka - 10-04-2012 06:50 PM

też ją (tudzież inną, ale z tym samym życzeniem) wylosowałam daaawno temu. życzenie spełniłam Szczęśliwy


RE: dziwne życzenia - stalowamagnolia - 10-10-2012 03:41 PM

Mi ostatnio trafiła się Polka, która prosiła żeby na kartce napisać wiadomość do jej chłopaka, że w miejscu zamieszkania osoby, która ją wylosowała wszyscy wiedzą, że ona go kocha. Małe zdziwienie było Uśmiech