Postcrossing Forum
dziwne życzenia - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki do wysłania i wysłane (/forum-7.html)
+--- Wątek: dziwne życzenia (/thread-119.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: dziwne życzenia - zylia - 10-10-2012 04:06 PM

(10-10-2012 03:41 PM)stalowamagnolia napisał(a):  Mi ostatnio trafiła się Polka, która prosiła żeby na kartce napisać wiadomość do jej chłopaka, że w miejscu zamieszkania osoby, która ją wylosowała wszyscy wiedzą, że ona go kocha. Małe zdziwienie było Uśmiech

:O
Ale z nazwiskiem to, czy jak? Bo "Kasia kocha Marka" to trochę mało precyzyjne... W każdym mieście jakąś Kasię i jakiegoś Marka się znajdzie, skąd niby wiadomo że o nich chodzi Język


RE: dziwne życzenia - stalowamagnolia - 10-10-2012 04:30 PM

(10-10-2012 04:06 PM)zylia napisał(a):  
(10-10-2012 03:41 PM)stalowamagnolia napisał(a):  Mi ostatnio trafiła się Polka, która prosiła żeby na kartce napisać wiadomość do jej chłopaka, że w miejscu zamieszkania osoby, która ją wylosowała wszyscy wiedzą, że ona go kocha. Małe zdziwienie było Uśmiech

:O
Ale z nazwiskiem to, czy jak? Bo "Kasia kocha Marka" to trochę mało precyzyjne... W każdym mieście jakąś Kasię i jakiegoś Marka się znajdzie, skąd niby wiadomo że o nich chodzi Język

Bardziej na zasadzie "Drogi Marku, wszyscy w ......... (kraj) wiedzą, że Kasia cię kocha".


RE: dziwne życzenia - Satai - 11-19-2012 09:46 PM

Dziwne jak dziwne... na pewno nieco irytujące, zwłaszcza przedstawione w ten sposób:

"PLEASE, DON'T SEND ME GREETING CARDS,all kinds of SITY VIEW, LANDSCAPE AND CARDS WITH PHOTOS OF ANIMALS(EXCEPT FOR DRAWING ANIMALS, I LOVE THEM). THANK YOU!"

A pod spodem wishlista z kosmosu... może coś tam znajdę jednak Oczko


RE: dziwne życzenia - Pasażerka - 03-19-2013 01:55 PM

za jednym zamachem wylosowałam:
- gościa, który chce dostawać brzydkie kartki, które mnie obrzydzają
- gościa, który chce dostać zamiast kartki podstawkę do piwa z naklejonym na nią znaczkiem i adresem, nic ponad to
- gościa, który zamiast kartki ostemplowanej znaczkami chce kartki z frankownicy

i dogódź tu ludziom... O matko


RE: dziwne życzenia - dimashq - 03-19-2013 02:05 PM

Widzę dwie z pań u mnie na poczcie, które nie wiedzą co zrobić z podstawką do piwa Diabeł


RE: dziwne życzenia - Pasażerka - 03-19-2013 02:18 PM

prawda? też mam wątpliwości czy ta podstawka zostałaby wysłana tak jak trzeba, czyli jako przesyłka listowa Język


RE: dziwne życzenia - dimashq - 03-19-2013 02:21 PM

A w kopertę nie wsadzisz?


RE: dziwne życzenia - Pasażerka - 03-19-2013 02:29 PM

no właśnie on jojczy, że podkładka ma być bez koperty i tu jest ten problem Duży uśmiech jasne, mogłabym wysłać mu co innego, ale skoro mogę wysłać podkładkę...


RE: dziwne życzenia - dimashq - 03-19-2013 02:31 PM

No to się przejdź na pocztę i zapytaj kompetentnej pani z okienka czy przyjmie takie cudo, a dopiero później naklej znaczek Duży uśmiech


RE: dziwne życzenia - Pasażerka - 03-19-2013 02:48 PM

(03-19-2013 02:31 PM)dimashq napisał(a):  zapytaj kompetentnej pani z okienka
na mojej osiedlowej poczcie NA PEWNO nie ma takiej pani Ninja


RE: dziwne życzenia - dimashq - 03-19-2013 02:51 PM

W zamyśle miał to być sarkazm Oczko Duży uśmiech Przecież ciągle rozmawiamy o PP Duży uśmiech


RE: dziwne życzenia - Pasażerka - 03-19-2013 03:01 PM

ej no, na głównej pewnie bym się dowiedziała bez problemu, bo tam jakimś cudem połowa pań jest do dogadania się, ale iść z podstawką do piwa specjalnie na główną? jestem - cholera - za leniwa Duży uśmiech


RE: dziwne życzenia - marmolada - 03-19-2013 03:14 PM

(03-19-2013 02:05 PM)dimashq napisał(a):  Widzę dwie z pań u mnie na poczcie, które nie wiedzą co zrobić z podstawką do piwa Diabeł
O tym samym pomyślałam Szczęśliwy
Jak wyglada kartka z frankownicy??? HuhZdziwko


RE: dziwne życzenia - Pasażerka - 03-19-2013 03:21 PM

frankownica to ta taka maszyna, która robi jakby pieczątki z ceną znaczka zamiast znaczków. najczęściej można to zobaczyć na wszystkich oficjalnych pisemkach, coś w tym stylu:
[Obrazek: 142-187.jpg]


RE: dziwne życzenia - dimashq - 03-19-2013 03:30 PM

Serce Poczta Polska i panie z okienka Duży uśmiech

Ta moja adresatka bez imienia i nazwiska miała za życzenie kartki z aniołami, ale nie miałem więc postanowiłem zainwestować w znaczek z aniołem. Wybrałem jedną z trzech pań, która Szczęśliwy wyglądała na najkompetentniejszą i mówię, że jak ma, to chcę znaczek z aniołem.
- Z janioooołem? A skąd ja janioooła wezmę?
- Wydaje mi się, że widziałem takie kiedyś?
- Ale z janiooołem, to u Ruskich janiooołów nie mają?
- Adresatka takie życzenie ma...
Tu pani otwiera klaser na pierwszej lepszej stronie i się zawiesza.
- Janioła nie ma, będą koty.
- Dobszzz, niech będą te koty.


RE: dziwne życzenia - marmolada - 03-19-2013 03:47 PM

(03-19-2013 03:21 PM)Pasażerka napisał(a):  frankownica to ta taka maszyna, która robi jakby pieczątki z ceną znaczka zamiast znaczków. najczęściej można to zobaczyć na wszystkich oficjalnych pisemkach, coś w tym stylu:
[Obrazek: 142-187.jpg]
AAaaaa "znaczki" z frankownicy, to znam Cyklop


RE: dziwne życzenia - Claudya - 03-19-2013 06:30 PM

(03-19-2013 03:30 PM)dimashq napisał(a):  Serce Poczta Polska i panie z okienka Duży uśmiech

Ta moja adresatka bez imienia i nazwiska miała za życzenie kartki z aniołami, ale nie miałem więc postanowiłem zainwestować w znaczek z aniołem. Wybrałem jedną z trzech pań, która Szczęśliwy wyglądała na najkompetentniejszą i mówię, że jak ma, to chcę znaczek z aniołem.
- Z janioooołem? A skąd ja janioooła wezmę?
- Wydaje mi się, że widziałem takie kiedyś?
- Ale z janiooołem, to u Ruskich janiooołów nie mają?
- Adresatka takie życzenie ma...
Tu pani otwiera klaser na pierwszej lepszej stronie i się zawiesza.
- Janioła nie ma, będą koty.
- Dobszzz, niech będą te koty.
SzczęśliwySzczęśliwySerce


RE: dziwne życzenia - Pasażerka - 03-29-2013 05:13 PM

zapytałam dziś przy okazji wysyłania poleconego czy mogę wysłać podkładkę pod piwo (tu zaprezentowałam takową) jako pocztówkę. pierwsza próba - nie. wybiorę się jutro na główną, zobaczymy co tam mi powiedzą Szczęśliwy


RE: dziwne życzenia - Agnieszka - 03-29-2013 05:52 PM

(03-29-2013 05:13 PM)Pasażerka napisał(a):  zapytałam dziś przy okazji wysyłania poleconego czy mogę wysłać podkładkę pod piwo (tu zaprezentowałam takową) jako pocztówkę. pierwsza próba - nie. wybiorę się jutro na główną, zobaczymy co tam mi powiedzą Szczęśliwy

Jakby coś nie wyszło to podeślij ją w kopercie do mnie i Ci ją poślę dalej...Diabeł Ja już takie dziwactwa wysyłałam jako "pocztówki", że podstawka to... "małe piwo" Szczęśliwy


RE: dziwne życzenia - Pasażerka - 03-29-2013 06:25 PM

zapamiętam w razie kolejnych porażek Szczęśliwy