Postcrossing Forum
Pytania o wiarygodność użytkowników - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Mam problem (/forum-9.html)
+--- Wątek: Pytania o wiarygodność użytkowników (/thread-136.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - uulaa - 04-07-2012 10:22 AM

(04-06-2012 05:31 PM)tengel27 napisał(a):  Pytanie nie tyle o wiarygodność, ale o to czy może ktoś zna Mizuki Nakajima z Japonii. Dostałem od niej dziś piękny pakiet: gotochi z lisem z Hokkaido oraz zestaw papierów z anime Duży uśmiech Tyle, że nie ma ID i nie wiem jak jej dziękować...

Niestety, nie miałam z nią styczności.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Ania - 04-07-2012 11:43 AM

Czy ktoś się wymieniał z użytkowniczką oficjalnego forum Annie-Hall? 2 kartki idą już 2 miesiące....


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Wróg Ludu - 04-07-2012 12:20 PM

Ja Cyklop W obie strony kartki doszły szybko (o ile dobrze pamiętam moja szybciej), dostałem również wiadomość z potwierdzeniem otrzymania mojej kartki.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Ania - 04-07-2012 12:41 PM

(04-07-2012 12:20 PM)Wróg Ludu napisał(a):  Ja Cyklop W obie strony kartki doszły szybko (o ile dobrze pamiętam moja szybciej), dostałem również wiadomość z potwierdzeniem otrzymania mojej kartki.

No właśnie kontakt z nią jest przemiły. Moje 2 kartki doszły w 7-10 dni. A od niej idą i idą.... Ale poczekam w takim razie jeszcze spokojnie.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - PaulaZ87 - 04-07-2012 01:01 PM

(04-02-2012 04:02 PM)Wróg Ludu napisał(a):  Update moich spraw:
- anagahan (b. Jugosławia) - otrzymałem wiadomość, że moje nie doszły Podejrzany W związku z czym i jej nie zostały wysłane. Sprawa wyjaśniona.

Niestety się to zdarza, do mnie nie doszły też jakieś kartki z tamtych rejonów mimo że zostały wysłane. Do anagahan wysłałam kartkę w zeszłym tygodniu z Walii, zobaczymy kiedy dojdzie.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - gosiulek - 04-13-2012 08:26 AM

Czy ktoś miał z nim do czynienia?
http://www.facebook.com/profile.php?id=1803740288
Chce się wymienić, ale ma tylko 5 kartek do tego komentarze, że niektórzy tych kartek nie dostali?


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Wróg Ludu - 04-14-2012 09:56 AM

No i użytkownik "serbian_viewcards" napisał. Dzień później niż miał, ale napisał, bez ponaglania z mojej strony. A napisał że.. wyśle za tydzień. To już czwarta tego typu wiadomość. Ściana


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - pro-et-contra - 04-21-2012 05:44 PM

wymieniał się ktoś z Pablo Wiki Letelier (fcb) z Chile ?
Umówilam się z nim 5 lutego a on ciągle twierdzi,że dojdzie ta kartka :Niezdecydowany


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - kana_Swiderska - 04-22-2012 11:18 AM

Jest ktoś może w kontakcie z Natenczas? Wymienialiałam się z Nim za serię z Jackiem. Moje pocztówki odszły ale on Niego niestety nie. Wysłałam mu wiadomość i powiedział że jeszcze raz wyśle. Niestety kontakt się urwał a pocztówek nigdy nie dostałam. Jako że jest na obu forach i ma bloga i konto na postcrossing nie sądze żeby chciał mnie oszukać na te pocztówki, z drugiej strony to już robi się trochę dziwne...


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - mishi - 04-22-2012 11:31 AM

Ale Przemek jest uczciwym postcrossingowcem Uśmiech
Owszem, nie ma go od jakiegoś czasu, kurczę, żeby nic mu się tylko nie stało Smutny


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - kana_Swiderska - 04-22-2012 11:35 AM

Od czasu do czasu jest na swoim profilu na postcrossing, więc myślę że nieUśmiech. Mam nadzieję że jeszcze się odezwie.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Maxus - 04-22-2012 11:52 AM

Hmm... taką samą sytuację ma BabeOfJazz. Nie jestem pewien co do ilości, ale to było tak, że wysłała 6 kartek i nie dostała żadnej. Warto się jej podpytać.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Wariaty - 04-22-2012 11:53 AM

Na moje pmy odnoście RRa również nie odpisuje... Wydaje mi się, że poprostu nas wszystkich olał.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - kana_Swiderska - 04-22-2012 12:04 PM

dzięki za info. Napisałam do BabeOfJazz.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - mishi - 04-22-2012 12:09 PM

Hmm... a pisałaś do niego na profilu pc? Ewentualnie na FB?


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - kana_Swiderska - 04-22-2012 12:12 PM

na postcrossingu tak, na blogu już nie pisze od miesiąca więc nie, na forach Go nie ma więc też odpuściłam. A facebooka Jego nie mam. Jestem zdesperowana bo to część prezentu planowanego od 2 miesięcy i został mi tylko miesiąc na realizację...


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - kana_Swiderska - 04-26-2012 01:51 PM

Chciałam poinformować że doszły do mnie kartki od NatenczasUśmiech


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - mishi - 05-03-2012 07:53 AM

Czy ktoś na FB wymieniał się z Akhil Kumar?


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - gosiulek - 05-06-2012 07:22 PM

Nie ale o ile pamiętam była o nim dyskusja w którejś grupie na fb.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Bozia - 05-06-2012 08:35 PM

Miał ktoś styczność na oficjalnym forum (lub nie) z Aletta2 ? Kiedyś miałem z nią już przebieżki i teraz znów mnie tagnęła widzę i wolę sie upewnić, że to może było jednorazowe uchybienie z jej strony te 3 miesiące temu w stosunku do mnie czy notorycznie się brzydko zachowuje...