Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania o wiarygodność użytkowników
Autor Wiadomość
Wróg Ludu Offline
Zbir
****

Liczba postów: 560
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #1
Pytania o wiarygodność użytkowników
Temat, w którym pytamy o wiarygodność użytkowników, również tych z oficjalnego forum.

Nie otrzymałaś/otrzymałeś pocztówek od kogoś?
Brak pewności czy zgadzać się na czyjąś ofertę?

Tu można zapytać o doświadczenia innych Forumowiczów z danym delikwentem.
02-12-2012 02:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
97didek Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 352
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
Witam! Może mam paranoje Język ale wysłałem we wtorek kartkę do anusiagd z tamtego forum, bo przegrałem jakąś loterie, czy to możliwe, że do dziś nie doszła ? ;/ W 3 dni powinna dojść?

http://moja-skrzynka.blogspot.com/ Cwaniak
02-17-2012 04:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Asumix Offline
Éirí amach
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #3
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
97didek napisał(a):W 3 dni powinna dojść?
Do 5 dni, zależy czy prio czy ekonom Uśmiech

~ Swap ~ Favourites 1 ~ Favourites 2 ~ Kraków (zbieram) ~ Blog ~
02-17-2012 04:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
97didek Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 352
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
(02-17-2012 04:48 PM)Asumix napisał(a):  
97didek napisał(a):W 3 dni powinna dojść?
Do 5 dni, zależy czy prio czy ekonom Uśmiech

Aha do spoko (myślałem, że szybciej) Duży uśmiech Myślałem, że po prostu nie chce jej się wysłać wiadomości, że kartka przyszła Uśmiech

http://moja-skrzynka.blogspot.com/ Cwaniak
02-17-2012 04:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Wróg Ludu Offline
Zbir
****

Liczba postów: 560
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #5
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
Odczekałem jeszcze tydzień, ale skoro nic nie ma to wrzucam tu:

Użytkownik o nazwie (na oficjalnym forum) "Pihlakas", Estonia.
Miał wysłać 2 tagi, tymczasem guzik dostałem, w poniedziałek będzie odpowiednio dni 21 i 27.
Dla porównania, jedna jedyna kartka wysyłana z Estonii, którą mam, doszła momentalnie, jeżeli dobrze pamiętam w 3 dni.

Kwestia rozwiązana, p. posty poniżej. Opóźnienie spowodowane przyczynami zewnętrznymi po stronie nadawcy. Odpowiedź na kontakt. Kartki otrzymane. Anioł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-24-2012 04:06 PM przez Wróg Ludu.)
02-17-2012 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wedmoczka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #6
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
no ja nadal nie mam wygranych z niektórych loterii na tamtym forumSmutny(

np Loteria w białej ramce od tengela i jakoś głupio mnie do niego pisać w tej sprawie
02-17-2012 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
97didek Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 352
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
(02-17-2012 05:09 PM)Wróg Ludu napisał(a):  Odczekałem jeszcze tydzień, ale skoro nic nie ma to wrzucam tu:

Użytkownik o nazwie (na oficjalnym forum) "Pihlakas", Estonia.
Miał wysłać 2 tagi, tymczasem guzik dostałem, w poniedziałek będzie odpowiednio dni 21 i 27.
Dla porównania, jedna jedyna kartka wysyłana z Estonii, którą mam, doszła momentalnie, jeżeli dobrze pamiętam w 3 dni.
Ktoś kojarzy wspomnianego jegomościa?

Ja nie Plask

http://moja-skrzynka.blogspot.com/ Cwaniak
02-17-2012 05:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #8
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
wedmoczka napisał(a):np Loteria w białej ramce od tengela i jakoś głupio mnie do niego pisać w tej sprawie
moja nagroda w tej loterii dotarła od tengela już parę dni temu.

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-17-2012 05:12 PM przez Pasażerka.)
02-17-2012 05:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
97didek Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 352
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
(02-17-2012 05:10 PM)wedmoczka napisał(a):  no ja nadal nie mam wygranych z niektórych loterii na tamtym forumSmutny(

np Loteria w białej ramce od tengela i jakoś głupio mnie do niego pisać w tej sprawie

Lepiej napisz. Jakby się zgubiła to on myśli, że wysłał a ty mu nawet nie odpisałaś, że doszła, a ty myślisz, że on nie wysłał Język

http://moja-skrzynka.blogspot.com/ Cwaniak
02-17-2012 05:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #10
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
Wrogu Ludu, a napisałes do Pihlakas ? bo ja mam od niej 4 tagi wysyłalem do niej tez nie raz i bardzo sprawne wszystko szło

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
02-17-2012 05:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Wróg Ludu Offline
Zbir
****

Liczba postów: 560
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #11
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
Boziu, szczerze mówiąc nie wiem czy pisałem, w wysłanych mam tylko wiadomości, w których wysyłałem swój adres, stąd wiem że tagi były dwa i kiedy to było. Obie wiadomości oznaczone są jako przeczytane.

Dzięki limitom wiadomości, prawie wszystkie wysłane muszę wyrzucać na bieżąco, dlatego niewiele mogę powiedzieć co komu wysyłałem. Wysyłałem wiadomości tego typu, ale do kogo, to już nie potrafię powiedzieć. Skoro jednak otrzymałeś 4 tagi, napisać nie zaszkodzi.
02-17-2012 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tengel27 Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 93
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #12
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
(02-17-2012 05:12 PM)97didek napisał(a):  
(02-17-2012 05:10 PM)wedmoczka napisał(a):  no ja nadal nie mam wygranych z niektórych loterii na tamtym forumSmutny(

np Loteria w białej ramce od tengela i jakoś głupio mnie do niego pisać w tej sprawie

Lepiej napisz. Jakby się zgubiła to on myśli, że wysłał a ty mu nawet nie odpisałaś, że doszła, a ty myślisz, że on nie wysłał Język

Dobrze, że zajrzałem - wysłałem na pewno. Jeśli do poniedziałku nie będzie to proszę daj znać wyślę raz jeszcze Uśmiech

Favy z Polski
Ja na PC
Mój blog pocztówkowy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-17-2012 06:35 PM przez tengel27.)
02-17-2012 06:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wedmoczka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #13
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
(02-17-2012 06:34 PM)tengel27 napisał(a):  
(02-17-2012 05:12 PM)97didek napisał(a):  
(02-17-2012 05:10 PM)wedmoczka napisał(a):  no ja nadal nie mam wygranych z niektórych loterii na tamtym forumSmutny(

np Loteria w białej ramce od tengela i jakoś głupio mnie do niego pisać w tej sprawie

Lepiej napisz. Jakby się zgubiła to on myśli, że wysłał a ty mu nawet nie odpisałaś, że doszła, a ty myślisz, że on nie wysłał Język

Dobrze, że zajrzałem - wysłałem na pewno. Jeśli do poniedziałku nie będzie to proszę daj znać wyślę raz jeszcze Uśmiech

ok,ale już wysłałam Ci pw przed chwilka...przepraszam
02-17-2012 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tengel27 Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 93
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #14
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
Spoko - ważne, że mamy kontakt Uśmiech

Favy z Polski
Ja na PC
Mój blog pocztówkowy
02-17-2012 07:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Maxus Offline
]>:>
****

Liczba postów: 898
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #15
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
wedmoczka napisał(a):no ja nadal nie mam wygranych z niektórych loterii na tamtym forumSmutny(

Co do nagrody ode mnie to szczerze przepraszam, kopertę ze znaczkami wciąż trzymam. Obecnie można powiedzieć, że każdy grosz się liczy i wysyłam partiami. Język Ale wysłać, wyślę na 100%!

For Trade - Polskie Favy - Odebrane PL - Blog - Tygodnik Fotograficzny
02-17-2012 07:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
likevel Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 162
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #16
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
(02-17-2012 05:25 PM)Wróg Ludu napisał(a):  Boziu, szczerze mówiąc nie wiem czy pisałem, w wysłanych mam tylko wiadomości, w których wysyłałem swój adres, stąd wiem że tagi były dwa i kiedy to było. Obie wiadomości oznaczone są jako przeczytane.

Dzięki limitom wiadomości, prawie wszystkie wysłane muszę wyrzucać na bieżąco, dlatego niewiele mogę powiedzieć co komu wysyłałem. Wysyłałem wiadomości tego typu, ale do kogo, to już nie potrafię powiedzieć. Skoro jednak otrzymałeś 4 tagi, napisać nie zaszkodzi.
Trochę off topic, ale ilość U2U na forum to jakaś masakra. Pomyślałby kto, że jak na takie ogromne forum zwiększyliby to jakośHuh .

Fav PL
02-17-2012 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Wróg Ludu Offline
Zbir
****

Liczba postów: 560
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #17
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
Zgodnie z tym co Bozia przykazał(a), napisałem do użytkownika Pihlakas.
02-20-2012 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #18
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
(02-20-2012 10:33 AM)Wróg Ludu napisał(a):  Zgodnie z tym co Bozia przykazał(a), napisałem do użytkownika Pihlakas.

I jak sprawa? odpisała coś ?

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
02-21-2012 07:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Wróg Ludu Offline
Zbir
****

Liczba postów: 560
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #19
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
Boziu, informuję, że dzisiaj otrzymałem odpowiedź, że kartki nie zostały wysłane z przyczyn niezależnych od nadawcy - są odłożone, przygotowane i niebawem będą nadane.
02-21-2012 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Wróg Ludu Offline
Zbir
****

Liczba postów: 560
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #20
RE: Pytania o wiarygodność użytkowników
Kartki od Pihlakas dziś otrzymałem Uśmiech Pierwszy post na ten temat zedytowałem, aby ktoś nie wyciągnął niewłaściwych wniosków.
02-24-2012 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS