Postcrossing Forum
Pytania o wiarygodność użytkowników - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Mam problem (/forum-9.html)
+--- Wątek: Pytania o wiarygodność użytkowników (/thread-136.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Wariaty - 05-06-2012 10:09 PM

Mnie tagnęła jakiś czas temu i bardzo szybko dostałam kartkę zgodną z opisem z ładnymi znaczkami. Oczko


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Bozia - 05-06-2012 10:12 PM

To dobrze, to tamten incydent uważam za wypadek przy pracy. Dziękuje za info Uśmiech


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - PaulaZ87 - 05-07-2012 01:05 PM

(04-14-2012 09:56 AM)Wróg Ludu napisał(a):  No i użytkownik "serbian_viewcards" napisał. Dzień później niż miał, ale napisał, bez ponaglania z mojej strony. A napisał że.. wyśle za tydzień. To już czwarta tego typu wiadomość. Ściana

Mogę zapytać jak wygląda u Ciebie sytuacja z tym użytkownikiem? Bo dostałam od niego dziwną wiadomość, właśnie na temat tego co tutaj pisałeś, ale nie bardzo chciałabym się w to wtrącać...


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Wróg Ludu - 05-07-2012 01:26 PM

Zażądał usunięcia z mojego posta informacji o ilości czasu, który upłynął od otrzymania przez niego moich kartek (która faktycznie była błędna, gdyż liczyłem nie od tej wiadomości co trzeba O matko), co też uczyniłem edytując post.

W każdym razie, do dziś żadnych kartek od niego nie otrzymałem.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - PaulaZ87 - 05-07-2012 10:11 PM

Chyba mu chodziło o te informacje o czasie właśnie. No ale wnikać w to nie chcę. Kartki wysłał, więc jest nadzieja że może dojdą, chyba że zaginęły po drodze co jest już gorszym scenariuszem, ale zdarza się :/ Z mojej pierwszej wymiany z nim pisałam że doszło do mnie 2 kartki z 5, i to w kopercie wysłane byłyWykrzyknik No ale na to nic w stanie poradzić nie mogłam, że ktoś tak postąpił rozklejając cudzą kopertę.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - Wróg Ludu - 05-10-2012 06:44 PM

(05-07-2012 10:11 PM)PaulaZ87 napisał(a):  (...) Kartki wysłał, więc jest nadzieja że może dojdą (...)

Sprawa zakończona. Doszły.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - pro-et-contra - 06-10-2012 07:13 PM

czy ktoś poza mną czeka na kartkę od Pablo Wiki L. (facebook) z Chile od wielu miesięcy?


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - margaretka02 - 06-10-2012 07:27 PM

Ja niby czekam. Czekam - bo zgłosił się do wymiany ze mną. Niby - bo nie doszło do wymiany adresów, miał się odezwać, jak zdobędzie pocztówkę na wymianę.


RE: Pytania o wiarygodność użytkowników - nemezis871 - 08-15-2012 08:37 PM

Czy ktoś z was wymieniał się z użytkownikiem Nathan_Vieira z Brazylii? Bo jest na PC od niedawna, jest chętny na wymiany, wysyła piękne oficjalne kartki z Rio i mam ochotę na swapa z nim?