Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nielotna - 10-15-2013 08:40 PM

Mam nadzieję, że uda Ci się odzyskać utracone pieniądze - kiedyś mój brat miał podobną sprawę zgłosił ją na allegro i policję i choć myśleliśmy, że nic z tego nie będzie to udało się odzyskać ok 300 zł Jakiś młody chłopak naciągał ludzi i pewnie się przestraszył jak zadzwonili do niego z policji.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 10-15-2013 09:16 PM

tylko że 300zł już się kwalifikuje jakoby, poniżej 250 jest "niska szkodliwość" O matko a dla mnie takie 177zł to prawie 15% wypłaty miesięcznej, więc niemało...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 10-17-2013 08:04 PM

Tiaa, jakby miał jeden z drugim oddać z własnej wypłaty, to by nie powiedział, że niska szkodliwość.

Choróbsko mnie złapało Smutny nienawidzę przezięzień Smutny Chociaż nie ukrywam, że przyjemnie jest poleżeć w łożku i sobie po prostu czytać albo coś oglądać, ale było jeszcze milej, gdyby mnie nic nie bolało i nie leciało z nosa jak z kranu w jednym z bardziej znanych odcinków Kaczora Donalda.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 10-18-2013 07:28 PM

Bez sensu z tym progiem niskiej szkodliwości czynu. No, bo ktoś ukradnie kilku osobom poniżej tej "magicznej " kwoty. Ale w rezultacie się nazbiera. I co wtedy?


Cieszę się, że jedziemy na urlop. Trochę dziwnie to brzmi w drugiej połowie października, no ale....


Nemezis - zdrówka!!!!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 10-18-2013 10:40 PM

W rezultacie się nazbiera, ale jak te poszkodowane osoby się nie zbiorą wszystkie razem i nie złożą jakiegoś tam pozwu zbiorowego, to chyba nic się nie da zrobić. smutne to i przerażające zarazem.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - machia - 10-20-2013 09:08 PM

Doprosiłam się pierścionka Szczerbol


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 10-21-2013 12:06 PM

gratulacje? xD


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Qidass - 10-24-2013 07:03 PM

To dobrze, chyba ^^
Mnie nurtuje od chwili, jaka jest najdłuższa oficjalna odległość od nadawcy do odbiorcy w postcrossing Niezdecydowany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 10-24-2013 10:35 PM

na pewno nie więcej niż 20 000 Cyklop


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 10-30-2013 02:35 PM

dostałam powiadomienie o wszczęciu dochodzenia w sprawie oszusta z allegro! Draakhanowi należą się podzięki, bo zmotywował mnie w ostatnim możliwym dniu do napisania odwołania własnymi słowami, bez prawniczego bełkotuUśmiech teraz mam szansę na odzyskanie swoich 177zł z programu ochrony kupujących a tamtego gnoja może spotka zasłużona kara.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Qidass - 10-30-2013 05:14 PM

Przynajmniej odzyskasz pieniądze Zawstydzony


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - wedmoczka - 10-30-2013 05:32 PM

a ja jestem dzis wk***na mialam do chirurgicznego usunięcia ząb...poszłam rano do dentystki po tyg oczekiwania to dowidzialam sie ze mam udac do chirurga...jak tam trafilam byla 12 to pani z rejestracji kazala przysc na druga zmiane na 14...babka co odebrala moja karte o 12:30 na pytanie czy po tym dostane zwolnienie bo przez bol nie poszlam do pracy mowi tak tylko powie pani temu lekarzowi z popoludnia...no dobra jest po 14 wchodze jest jakas mloda lekarka dala skierowanie nazdjecie no i puytam czy da rade zwolnienie...mowi ja o tym nie decyduje ale zapytam pana doktora...w koncu wyszedl na chwile i wyjechal ze takie usuwanie nie podlega pod l4...no zesz ku***wa nie mogl mi tego wczesniej powiedziecNiezdecydowany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 10-30-2013 05:43 PM

ja w takim przypadku idę jeszcze do swojego lekarza rodzinnego, a on zawsze L-4 poratuje jak trzeba.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - wedmoczka - 10-30-2013 07:13 PM

tylko ze ona nie daje wstecz a dzis juz bylo za pozno bo byla na rano...Smutny(


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Draakhan - 11-01-2013 02:58 PM

(10-30-2013 02:35 PM)Martina napisał(a):  dostałam powiadomienie o wszczęciu dochodzenia w sprawie oszusta z allegro! Draakhanowi należą się podzięki, bo zmotywował mnie w ostatnim możliwym dniu do napisania odwołania własnymi słowami, bez prawniczego bełkotuUśmiech teraz mam szansę na odzyskanie swoich 177zł z programu ochrony kupujących a tamtego gnoja może spotka zasłużona kara.

O, to cieszę się bardzo, że się udało Uśmiech.

(10-30-2013 07:13 PM)wedmoczka napisał(a):  tylko ze ona nie daje wstecz a dzis juz bylo za pozno bo byla na rano...Smutny(

Tak po prawdzie, to lekarz ma prawo do wystawienia zwolnienia do 3 dni wstecz poprzedzających dzień zgłoszenia się do niego, jeśli stan pacjenta wskazuje, że przez ten czas rzeczywiście był niezdolny do pracy.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 11-03-2013 10:33 AM

Ostatnio w TV coś słyszłam o jakimś oszuście z Allegro, może "to ten Martiny".


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 11-03-2013 11:47 AM

e, pewnie nie, oszuści tam się zdarzają co jakiś czas i to na wiele większe kwoty.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 11-03-2013 05:49 PM

tyryry, niespodzianka, Pasażerka wróciła Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - dimashq - 11-03-2013 05:51 PM

A gdzie była jak jej nie było?


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 11-03-2013 05:55 PM

była bezdomna, bez grosza przy duszy i nie miała internetu. teraz już jest tylko bez grosza przy duszy, czyli to co zawsze więc nie miałam wyjścia jak wrócić Oczko