Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 05-04-2012 12:53 PM

Martina, Pasażerka, ja też bym coś chętnie pozmieniała ale wydaje mi się że to zbyt kosztowne by było :/
poza tym póki co muszę skończyć coś co zaczęłam Ninja


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 05-04-2012 04:43 PM

ja nigdy nie miałam parcia na kończenie czegoś co zaczęłam, zawsze można zacząć co innego, hyhy. nie przywiązuję się niczym do żadnego miejsca za bardzo. w razie jakby mi się odwidziało za parę miesięcy Szczęśliwy




pogoda fe, 5 dni w pracy pod rząd po 10 godzin też fe. będzie.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - magdala39 - 05-04-2012 05:56 PM

Majówkowy wyjazd suuuuuper, tylko dlaczego trzeba było wracac?? No dlaczego??


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - machia - 05-04-2012 06:00 PM

Mam trzy nowe pary butów Zawstydzony


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Ayuto - 05-04-2012 06:16 PM

Zrobiłam przemeblowanie ale cosik nie do końca mi to wszystko pasuje Zdezorientowany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 05-04-2012 06:49 PM

hardgirl, czy ja wiem czy zmiana czegoś w życiu jest kosztowna? w moim przypadku jak się podliczało wszystkie plusy i minusy takich decyzji to wychodziło na plus i wychodziło, że warto było. a co człowiek dzięki temu przeżyje to jego Anioł

a to co się zaczęło zawsze można skończyć później Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - romanek - 05-04-2012 07:41 PM

a ja wróciłem z Czech i wkurza mnie,ze tam jest ładniej Podejrzany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Maxus - 05-04-2012 07:51 PM

Romanku, ładniej? Mnie zastał obfity deszcz i grad. :c I nici z wycieczki... Dobrze, że chociaż Ty się dobrze bawiłeś, prawda?


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - romanek - 05-04-2012 07:54 PM

Maksus, było rewelacyjnie!
Byłem na początku tygodnia, pogoda upalna z wiaterkiem z gór, zero ruchu, puste miasta.... super !
I wiecie co, w Nowym Jiczynie pani zbierała za pieskiem "prezenty" z trawnika, szczypcami do papierowej torebki!!! To się nazywa społeczeństwo Uśmiech
Przykro mi,że Tobie się nie powiodła Smutny


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 05-04-2012 07:57 PM

Pasażerko, tylko że pewne rzeczy trzymają terminy - i nie mówię tu o studiach Język poza tym szkoda by było zaprzepaścić to co juz zaczęłąm bo troszkę w tę rzecz kasy i czasu włożyłam, ale jak już uda mi się to dokończyć to wtedy może coś pomyślę Uśmiech
Piszę enigmatycznie bo nie chcę zapeszyć.
A życiowe rewolucje - no cóż, póki co na nie się nie zanosi Język

mam kilka pomysłów, ale bez wsparcia mi się nie uda niestety :/


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - PaulaZ87 - 05-04-2012 09:21 PM

Ja się cieszę z wczorajszego wypadu na rower Uśmiech To nic że zanosiło się na burzę, pół godziny spędziliśmy na przystanku czekając aż przestanie lać i walić gradem, a potem zamiast się wrócić pojechaliśmy dalej. To nic że znowu padało Oczko Ale cel został osiągnięty... tylko potem nie chcieli mi roweru dać i do domu zamiast wczoraj wróciłam dzisiaj Oczko

Jaką pogodę na niedzielę zapowiadają? Bo już mamy w planach wycieczkę tym razem całodniową, z prowiantem i takie tam.. Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Bozia - 05-04-2012 09:25 PM

Cytat:Jaką pogodę na niedzielę zapowiadają?

Deszcze O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - PharmacySeal - 05-04-2012 09:59 PM

Właśnie sprawdziłam temperaturę na niedzielę 10 stopni!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Bozia - 05-04-2012 10:01 PM

Jedno jest dobre, że na planecie takiej jak Ziemia, gdzie dominują Oceany i ogolnie pojęta woda ciężko określić pogodę nawet na te 5 dni do przodu... ale znająć szczęść to właśnie będzie padać Język


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Martina - 05-05-2012 08:39 AM

chora jestem (na szczęście bez kataru, tylko gardło napi&*#$la i kaszlę trochę), a muszę iść do pracy dzisiaj na 10 godzin i kolejne 4 dni z rzędu po 8-9 godzin Zdezorientowany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Maxus - 05-05-2012 09:41 PM

Właśnie wróciłem potłuczony z Ligi Rocka i muszę powiedzieć, ze było zaje... NinjaNinjaNinja


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - PaulaZ87 - 05-05-2012 10:13 PM

Nie może być jutro deszczu! O co to to nie Język Na 7mą rano do kościoła, śniadanie i można jechać. Więc żadnego deszczu... a co tam najwyżej.. Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - PharmacySeal - 05-05-2012 10:14 PM

o rety Paula naprawdę tak się katujesz na 7 rano do kościoła? Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Adadam - 05-05-2012 10:16 PM

a ja się raduję bo umiem prezentację maturalną, którą mam na poniedziałek ! Duży uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Satai - 05-05-2012 10:36 PM

(05-05-2012 10:14 PM)PharmacySeal napisał(a):  o rety Paula naprawdę tak się katujesz na 7 rano do kościoła? Uśmiech

Mnie się nie tak dawno zdarzyło iść na 6 rano, bo to była jedyna opcja Oczko