Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 10-18-2012 09:10 AM

aaaa, już myślałam, że udało się zwalczyć mole, a dziś otwieram puszkę z herbatą sypaną a tam ich pełno, aż się kożuszek zrobił z tych ich kokonów na wierzchu.



aaaaaaaa, motyle mnie obrzydzają, ale mole to już w ogóle apogeum obrzydlistwa O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - stalowamagnolia - 10-18-2012 03:07 PM

A mnie cieszy piękna pogoda dzisiaj. Słoneczko świeci cudnie, cieplutko. Całą jesień mogłaby taka być.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 10-20-2012 12:07 AM

myryry, jechałam dzisiaj stopem do domu i w ciągu 10 minut złapałam okazję prościutko do Rzeszowa. takie łapanie to ja luuuuubię Uśmiech

a jutro w końcu po roku spotykam się ze swoimi dziewczynami ze studiów na naszym legendarnym już pokerze i nie mogę się już doczekać Serce


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 10-22-2012 11:14 AM

Ha! Duży uśmiech Google się wycofuje z pewnej usługi reklamowej na blogach, nie wiem nawet czy ją miałam zainstalowaną czy nie, ale w każdym razie w związku z tym przyspieszają płatności. Faaajnie, musiałabym czekać aż mi się uzbiera te 70 euro, by to w końcu wypłacić, a tu proszę. Dzisiaj mi przysłali pocztą tradycyjną PIN, bym mogła uwierzytelnić konto i kwotę wypłaty Oczko Jak dobrze pójdzie to mi do końca tygodnia przeleją równowartość blisko 10 euro na konto. Zasadniczo nie jest to wielka kwota, ale przecież darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda nawet jakby to miało być nieco ponad 30 zł to i to dobre przecież Szczęśliwy

Taak, kod pin od Google od poniedziałku, to mi się podoba


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 10-22-2012 12:32 PM

Dziś jest miło i przyjemnie i jakże pięknie za oknem. Jedynym minusem dnia były ohydne pierogi jakie przyniosłam sobie z domu akademickiego na Ż Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - magdala39 - 10-22-2012 03:17 PM

U mnie jest dziś dzień z serii tych, co to lepiej, żeby się skończyły zanim się zaczną..... poniedziałek marnie się zaczął a reszta tygodnia lepsza się niestety nie zapowiada.... nawet moje pozytywne nastawienie i dobry ostatnio nastrój niewiele mogą tu pomóc....


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 10-22-2012 05:44 PM

koniec dnia też ok Uśmiech
udałam się na cudny spacer i porobiłam fajne zdjęcia, spotkałam piękną wiewióreczkę Uśmiech
panowie remontowcy mnie rozbawili mówiąc, że okna po remoncie są myte na bieżąco i jutro będą umyte "jak tylko pierogi przyjdą". Zapytałam o co chodzi, a oni na to że pierogi to praktykanci UśmiechUśmiech
a nawet założyli panowie fajne parapeciki :> mam nadzieję że gołębie ich nie opanują.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Alexis - 10-22-2012 09:15 PM

a ja sobie kupiłam kolczyki z wieżą Eiffela, kokardką i perełką Duży uśmiech są takie słitaśne Zawstydzony


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - anka79 - 10-23-2012 07:05 PM

a ja wczoraj byłam całkowicie przypadkiem na koncercie Andrzeja Piasecznego w Teatrze Wielkim w Poznaniu i to mnie bardzo pozytywnie nastroiło a dziś wkurzyło (a nawet mocniej) mnie niebieskie forum jak poczytałam niektóre wpisy i....................DiabełZły
Ja chyba jestem aspołeczna.........albo może to nie ja? TO ONI!!!!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - mishi - 10-23-2012 09:07 PM

A po co wchodzisz na niebieskie forum? Duży uśmiech Lubisz się wkurzać? xD


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 10-24-2012 06:05 AM

nawet na innych forach niepocztówkowych jest mowa o tym że na niebieskim jest niemiło O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - mishi - 10-24-2012 08:15 AM

A my jesteśmy fajni xD


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 10-24-2012 08:28 AM

no ba! Serce
byle do lata to może zrobimy jakis wieli zlot fajnych pocztówkowców


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 10-24-2012 09:15 AM

(10-24-2012 06:05 AM)hardgirl123 napisał(a):  nawet na innych forach niepocztówkowych jest mowa o tym że na niebieskim jest niemiło O matko

hoho, zgodnie z planami są sławni. bo przecież nieważne co o nas mówią, ważne, żeby mówili Duży uśmiech

a mnie się tak strasznie, strasznie chce w góry. i nawet myślałam, żeby wybrać się w tę sobotę, ale okres mi się zbliża i pewnie jak zawsze w dniu wyjazdu obudzę się rano ledwo żywa O matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - mishi - 10-24-2012 09:42 AM

(10-24-2012 08:28 AM)hardgirl123 napisał(a):  no ba! Serce
byle do lata to może zrobimy jakis wieli zlot fajnych pocztówkowców

Aa to jak fajnych, to ja się nie nadaję Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 10-24-2012 09:44 AM

mishi ale przecież Ty jesteś fajna Uśmiech

Pasażerko ja zamiast w góry wybieram się na Targi Książki ale jak będę miała okres to tam też nie zawitam Podejrzany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - anka79 - 10-24-2012 01:13 PM

(10-23-2012 09:07 PM)mishi napisał(a):  A po co wchodzisz na niebieskie forum? Duży uśmiech Lubisz się wkurzać? xD

bo muszę......mam otwarte wymiany i zamówienia w realizacji......już dwa miesiące się przenoszęO matko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 10-24-2012 03:11 PM

aaaaaaa, laptop mi się wziął i umarł Smutny


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - mishi - 10-24-2012 04:24 PM

Agatko, usta-usta?


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 10-24-2012 05:53 PM

haha, nie próbowałam tej metody, ale nie sądzę, żeby to coś dało. muszę teraz czekać, aż mój Nienarzeczony pojedzie do Gdańska, gdzie jego kumpel magik postawi z powrotem ten laptop na nogi.

ech, moje skany, moje seriale!