Postcrossing Forum
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Off topic (/forum-25.html)
+--- Wątek: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach (/thread-153.html)



RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 11-07-2012 10:01 AM

O rety, współczucia ;/ Ale, żeby na pogotowiu aż tacy niemili byli Zdezorientowany Dlatego, że jesteś spoza województwa czy co? Zdezorientowany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 11-07-2012 11:46 AM

Lauro, nie. oni tam traktowali tak wszystkich - młodych, starszych, ludzi w sile wieku bez względu na to kto w jakim stanie tam był. ja i tak miałam względne szczęście, bo na swoją kolej czekałam 4h, ale był też staruszek który przyszedł o 14 a o 23 wciąż czekał, aż ktoś go przyjmie!

sanitariusz, który się mną zajmował powiedział mi, że tego dnia mieli takie zamieszanie i ludzi od groma było, ale nie wiem czy to jest jakieś wytłumaczenie...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - PaulaZ87 - 11-07-2012 06:26 PM

Agatko wracaj do zdrowia szybkoWykrzyknik

Ja mam jakiś masakryczny tydzień. Codziennie przychodzę z pracy tak zmęczona psychicznie, że nie wiem jak się nazywam. W pracy do zrobienia 100 rzeczy naraz a jeszcze więcej do ogarnięcia i nauczenia się. Ale najgorsze początki. Już w następnym tygodniu powinno być lepiej Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 11-08-2012 01:44 PM

mam już z powrotem wszystkie zęby Anioł

i wiecie co? paradoksalnie ten wypadek wyszedł mi na dobre, bo przymierzam się do aparatu ortodontycznego i jednym z jego zadań było przywrócenie jednej z mojej jedynek z powrotem do łuku, bo była wykrzywiona. a w wyniku wypadku tę jedynkę sobie wybiłam i pod wpływem siły uderzenia wróciła na swoje miejsce Szczęśliwy fakt, nie jest do końca idealnie i bez aparatu się nie obędzie, ale ominie mnie parę miesięcy pracy aparatu nad tym zębem Szczęśliwy


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - mishi - 11-08-2012 03:44 PM

Agatko.. No ja się Wam nie chwaliłam, że miałam stłuczkę samochodową? Na parkingu... Nie zauważyłam wielkiego czarnego Land Cruisera. Nie pytajcie jak i co...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 11-08-2012 04:05 PM

o rany, Karolinko, ale wyszłaś z tego cało? wszystko w porządku?


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 11-08-2012 06:51 PM

byłam na Skyfall i jestem zauroczona panem Danielem Craigiem jak nastolatka Uśmiech Zawstydzony z łóżka bym go nie wyrzuciła Zawstydzony


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - mishi - 11-08-2012 08:53 PM

(11-08-2012 04:05 PM)Pasażerka napisał(a):  o rany, Karolinko, ale wyszłaś z tego cało? wszystko w porządku?
Ja tak, samochód nie bardzo. Tzn plecy mnie pobolewają, głowa też trochę (nadal, a prawie miesiąc minął) ale jest ok, więcej szoku. Poza tym nie było tak źle, bo to na parkingu, więc i prędkość niewielka. Ale jednak...

(11-08-2012 06:51 PM)hardgirl123 napisał(a):  byłam na Skyfall i jestem zauroczona panem Danielem Craigiem jak nastolatka Uśmiech Zawstydzony z łóżka bym go nie wyrzuciła Zawstydzony
O matko, nie, nie. Do połowy filmu modliłam się, coby wreszcie się ogolił.. Podejrzany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 11-08-2012 08:58 PM

Cytat:O matko, nie, nie. Do połowy filmu modliłam się, coby wreszcie się ogolił..

Nieoogolony mężczyzna = się faaaajny mężczyzna Duży uśmiech Jakkolwiek Craig ogólnie mi się nie podoba, ale fajny zarost.... Ninja To jest to co Pochmurna lubi najbardziej Ninja
Chyba, że mowa o buszu na klacie (a wątpię Duży uśmiech) to nie, nie, nie zgiń przepadnij, siło nieczysta!

A w temacie.... mamo, jak mi się nie chce zabierać za te precle. Jak mnie wywalą z tej roboty, to przez Asię, to ona mi przyniosła Collinsową, która tu do mnie mruga czerwoną okładaką i szepcze cicho do ucha: zostaw te komisy samochodowe, kryję całe mnóstwo zagadek
Jeap, z pewnością, ale muszę coś popisać, muszę coś popisać...


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 11-08-2012 09:31 PM

wkurza,mnie ta osoba,która nie rejestruje żadnych kartek,nie loguję się ponad miesiąc i nie odpisała na żadną moją wiadomość.Myślicie,że napisanie do supportu by coś dało,czy oni olewają takie sprawy?


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Satai - 11-08-2012 09:41 PM

(11-08-2012 09:31 PM)pro-et-contra napisał(a):  wkurza,mnie ta osoba,która nie rejestruje żadnych kartek,nie loguję się ponad miesiąc i nie odpisała na żadną moją wiadomość.Myślicie,że napisanie do supportu by coś dało,czy oni olewają takie sprawy?

Olewają. Vicky odpisze Ci "Taki już (smutny) los postcrossera".


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 11-09-2012 12:58 AM

Mam taki sam przypadek i nie pisałam do supportu, bo obawiałam się takiej odpowiedzi :|


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 11-09-2012 07:00 AM

ojjj... przecież ten 3 dniowy zarost to coś co mnie kręci najbardziej Uśmiech cuudo, i te stalowe oczy Uśmiech

a busz na klacie to ochydztwo :/ a na pleckach tym bardziej hehe


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - mishi - 11-09-2012 08:27 AM

(11-08-2012 08:58 PM)nemezis871 napisał(a):  
Cytat:O matko, nie, nie. Do połowy filmu modliłam się, coby wreszcie się ogolił..

Nieoogolony mężczyzna = się faaaajny mężczyzna Duży uśmiech

(11-09-2012 07:00 AM)hardgirl123 napisał(a):  ojjj... przecież ten 3 dniowy zarost to coś co mnie kręci najbardziej Uśmiech cuudo, i te stalowe oczy Uśmiech

Jakkolwiek uwielbiam zarosty to Craig w zaroście wygląda brzydko. Po prostu Oczko Nie każdemu zarost pasuje, jemu nie, wygląda staro i jak nieumyty dziad Podejrzany


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - hardgirl123 - 11-09-2012 08:29 AM

Mishi i właśnie ta brzydkość mnie w nim kręci Uśmiech


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 11-09-2012 11:12 AM

Ha, ha, ha, kiepski żart, 60 dzień kartki do Tajwanu, a google mi proponuje:

Cześć Xellos,
Oto kilka osób z Google+, które możesz znać.
Sugestie dla Ciebie
Hong-Yi Ka
Air Navigation and Weather Services

Dodam, że rzeczony Hong-Yi, to właśnie tej tajwańczyk, do którego pisałam nawet maila, bo sam umieścił w swoim profilu taką informację, że o niego prosi w razie, gdy kartka idzie 30 dni.

Ale ale, najnowsza wieść niesie, że Hong-Yi is no longer participating in Postcrossing.O matko Co teraz z moją kartką?!


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - get_me_out - 11-09-2012 11:24 AM

powinna być zarejestrowana automatycznie przez system Oczko


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 11-09-2012 11:29 AM

Oby.... tylko czy to się uda, zanim stanie się expired..


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 11-09-2012 11:56 AM

jeśli jego konto nie istnieje a Twoja kartka nie została automatycznie zarejestrowana to w tej sytuacji powinnaś zgłosić się do supportu. w takim przypadku już raczej nikt nie będzie kręcił, zarejestrują Ci ją od razu.


RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Av3ntia - 11-09-2012 12:04 PM

Konto nie istnieje (chyba od kilku godzin dopiero, wcześniej cały czas był), a kartka nie jest zarejestrowana. Napisałam do nich, mam nadzieję, że coś zrobią.