Postcrossing Forum
Loteria zrzeszająca - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wymiana forumowa (/forum-11.html)
+--- Dział: Konkursy (/forum-12.html)
+---- Dział: Zakończone (/forum-13.html)
+---- Wątek: Loteria zrzeszająca (/thread-173.html)

Strony: 1 2


Loteria zrzeszająca - Ayuto - 02-22-2012 03:22 PM

Z okazji zwerbowania do PC mojej koleżanki z pracy (już chyba 7/8 osoba z kolei), otwieram loterię dla tych, którzy kiedykolwiek zachęcili kogoś do wstąpienia w szeregi postcrosserów. Skutecznie!
Czyli osóbka mogąca podać przykład rejestracji kuzynki/koleżanki/wujka/przyjaciela/wnuczki/szefa/męża/dziadka czy kogokolwiek kogo zachęciła, podaje numerek, nick oraz przykład.

Loteria trwa tydzień, do 29 lutego. Wygrana to pocztówka przedstawiająca rzeźbę Ring Of Thanksgiving, znajdującą się w Belfaście. To Harmony, pomnik wzniesiony w intencji zrozumienia, harmonii i nadziei. Niech to będzie taka podzięka za werbowanie Szczęśliwy

O wygranej zdecyduje nasz ukochany randomizer.


RE: Loteria zrzeszająca - Joa - 02-22-2012 03:25 PM

1. Joa
Ja zachęciłam do projektu moje dwie przyjaciółki: Anię i Sarę. tak się wkręciły, że po pół roku miały ju.ż koło setki Uśmiech Z kolei teraz one około 5 osób zwerbowały : D


RE: Loteria zrzeszająca - Maxus - 02-22-2012 03:32 PM

2. Maxus
Udało mi się zwerbować może z 15 osób, niestety, tylko część pozostała. Moją koleżankę z gimnazjum - Magdę, inną też z tego okresu, Nastkę. Nie zabrakło tutaj również mojego kuzyna, Dominika. Uśmiech Dwa miesiące temu zwerbowałem jeszcze znajomą z obecnej klasy - Elizę.


RE: Loteria zrzeszająca - Martina - 02-22-2012 03:41 PM

3. Martina
moja matka, siostra, para przyjaciół, jeszcze jeden znajomy... przyjaciółka, koleżanka, chłopak koleżanki (nie pamiętam nicku)... Duży uśmiech


RE: Loteria zrzeszająca - Adadam - 02-22-2012 03:52 PM

4. Adadam zwerbował koleżankę Klaudynę, która dzielnie radzi sobie na PC. Uśmiech


RE: Loteria zrzeszająca - wedmoczka - 02-22-2012 03:55 PM

5 wedmoczka

zwerbowana koleżanka z innego forum,zupełnie przypadkowo:)jest zachwycona i ma juz 12 kartek odebranychUśmiech


RE: Loteria zrzeszająca - nemezis871 - 02-22-2012 03:56 PM

6. nemezis871

A ja moją mała kuzynkę, (a raczej jej mamę) która też radzi sobie lepiej ode mnie I słała nawet offa do Maxusa Duży uśmiech http://www.postcrossing.com/user/kama2002 Małemu małpiszonowi chyba się już znudził nieco, ale za to ciotka ma radochę. A poza tym koleżankę ze studiów, ale nie wiem dokladnie jaj jej idzie, bo chyba zmieniła nick zaraz po zalogowaniu się i nowego nie znam Duży uśmiech


RE: Loteria zrzeszająca - Hiiri - 02-22-2012 04:49 PM

7. Hiiri
Ja zwerbowałam 3 ludzi z klasy i kto wie, czy nie zwerbuję ich teraz więcej? Zrobiłam wystawę postcrossingową w szkole. (;


RE: Loteria zrzeszająca - Pasażerka - 02-22-2012 05:12 PM

8. Pasażerka

udało mi się zwerbować:
Ewę, koleżankę z poprzednich studiów, która jednak ostatecznie zdecydowała, że kasę woli wydawać na tradycyjny shopping ubraniowy, niż na znaczki i kartki Oczko
mojego szanownego Nienarzeczonego, który co prawda od czasu do czasu, ale jednak nadal dzielnie działa w świecie postcrossingu.
Magdę, moją kumpelę z gimnazjum, która też ma często długie przerwy, ale mimo wszystko cały czas coś tam czasem wysyła i odbiera. swego czasu przychodziła nawet do mnie, żebym jej skanowała kartki Uśmiech
Iwonę, znajomą z wolontariatu w Bieszczadach, która teraz, z racji braku czasu na cokolwiek, zrobiła sobie przerwę.
Stasię, kolejną koleżankę z poprzednich studiów, ale też widzę, że zrobiła sobie przerwę i to dłuuuugą.
i zdaje się, że moją zasługą jest też zwerbowanie Kasi, również koleżanki z poprzednich studiów, która nawet pojawiła się i na poprzednim forum i na tym zarejestrowała Uśmiech


RE: Loteria zrzeszająca - Nikuś - 02-22-2012 05:46 PM

9. Nikuś Uśmiech

Ostatnio zwerbowałam moją Małą Siostrzyczkę Duży uśmiech I bardzo jej się podoba Uśmiech Szczęściara dostała już pocztówkę z Izraela i Sri Lanki, a ja jestem ponad rok na postcrossingu i nie zdarzyły mi się takie cudeńka Duży uśmiech
Zwerbowałam też koleżankę z innego forum, ale nie pamiętam jaki ma nick na PC Oczko


RE: Loteria zrzeszająca - anusiagd - 02-22-2012 06:48 PM

10. anusiagd

Mama siostra przyjaciółka (ale jakoś ją to nie wkręciło), ale za to moja siostra zwerbowała koleżanki Oczko


RE: Loteria zrzeszająca - laaraine - 02-22-2012 07:50 PM

11. laaraine

Zwerbowałam bardzo dobrą koleżankę, z którą potem podniecałam się każdą odebraną i wysłaną kartką. Ojej, uwielbiałam te rozmowy!
I dwie kuzynki, jedna bardzo aktywna, druga troszkę mniej Cyklop


RE: Loteria zrzeszająca - Ania - 02-22-2012 08:32 PM

12. Ania

Ja też werbowałam na forum. Ale nie wiem pod jakimi nickami dziewczyny się porejestrowały.


RE: Loteria zrzeszająca - hardgirl123 - 02-23-2012 07:46 AM

13 hardgirl

ja zachęciłam koleżankę i kolegę ale nie mam pojęcia pod jakimi nickami figurują.


RE: Loteria zrzeszająca - Dziabka - 02-23-2012 09:51 AM

14. Dziabka

A ja namówiłam moją psiapsiółkę Łucję Duży uśmiech


RE: Loteria zrzeszająca - werciarad - 02-23-2012 12:27 PM

15. werciarad

Najpierw ja namówiłam moją siostrę edttę, żeby się zarejestrowała na PC i obczaiła o co chodzi a potem ona mnie w to wciągnęła Uśmiech


RE: Loteria zrzeszająca - edtta - 02-23-2012 04:04 PM

16. edtta
No wlaśnie ja nie wiem czy j wkręciłam Weronikę czy ona mnie Uśmiech ale to właśnie tak było


RE: Loteria zrzeszająca - Martina - 02-23-2012 05:08 PM

o matko, jesteście siostrami? Zdziwko


RE: Loteria zrzeszająca - Bozia - 02-23-2012 05:12 PM

(02-23-2012 05:08 PM)Martina napisał(a):  o matko, jesteście siostrami? Zdziwko

Nie mów, że nie wiedzialas ? Cyklop na starym forum nie raz się ten "wątek" sie przewijał ;P


RE: Loteria zrzeszająca - Martina - 02-23-2012 05:15 PM

nie wiedziałam O matko