Postcrossing Forum
Czarna Lista - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wymiana forumowa (/forum-11.html)
+--- Dział: Inne (/forum-19.html)
+--- Wątek: Czarna Lista (/thread-201.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czarna Lista - Lia - 08-20-2012 10:20 PM

W życiu bym nie sądziła, że znajdę ten temat w wymianie. Śpiący

Od siebie mogę tylko dać do rozważenia MarTini0712 oraz markaf, który to wysłał mi paskudne AD card.


RE: Czarna Lista - Blue Viking - 08-27-2012 12:21 PM

ja chciałabym zwrócić uwagę na Yvonne29 z Chin. nowa userka i może sama jestem sobie winna, że umówiłam się z nią na swapa, ale miałam się wymienić na naprawdę piękne tradycyjne chińskie kartki Cyklop w każdym razie wysłałam jej prio już ponad 2 miesiące temu 3 oficjalne kartki z Euro, a sama nie dostałam nic. jestem pewna, że moje kartki już doszły. pisałam do niej maile i wiadomości na PC, ale na żadną nie odpowiedziała mimo regularnego logowania. bardzo mi smutno z tego powodu, ale mimo wszystko nadal mam nadzieję że coś dostanę Huh


RE: Czarna Lista - Maxus - 08-27-2012 05:18 PM

(08-27-2012 12:21 PM)Blue Viking napisał(a):  ja chciałabym zwrócić uwagę na Yvonne29 z Chin. nowa userka i może sama jestem sobie winna, że umówiłam się z nią na swapa, ale miałam się wymienić na naprawdę piękne tradycyjne chińskie kartki Cyklop w każdym razie wysłałam jej prio już ponad 2 miesiące temu 3 oficjalne kartki z Euro, a sama nie dostałam nic. jestem pewna, że moje kartki już doszły. pisałam do niej maile i wiadomości na PC, ale na żadną nie odpowiedziała mimo regularnego logowania. bardzo mi smutno z tego powodu, ale mimo wszystko nadal mam nadzieję że coś dostanę Huh

Napiszę do niej z fałszywą propozycją o wymianę kartek, jeżeli mi odpisze to mam złe wieści. Ale zobaczymy! Warto spróbować.


RE: Czarna Lista - Maxus - 08-28-2012 09:00 AM

Blue Viking, dzisiaj mi odpowiedziała, że chętnie się wymieni, czy Ty dostałeś już od niej wiadomość?


RE: Czarna Lista - Blue Viking - 08-28-2012 03:33 PM

niestety, nie odpisuje na moje wiadomości Podejrzany straszna szkoda, bo wysłałam jej takie piękne kartki Ściana ale bardzo dziękuję za zainteresowanie Uśmiech postaram się jeszcze kilka razy do niej napisać, może w końcu mi odpisze Huh


RE: Czarna Lista - Beifra - 01-13-2013 11:54 AM

ja ze swojej strony nie polecam tego użytkownika:
http://www.postcrossing.com/user/Kiita

Napisałam do niej prośbę o swapa. Zgodziła się chętnie podała adres i kontakt był super do momentu kiedy zaczęłam się pytać czy dostała moja pocztówkę i czy wysłała do mnie.Od listopada zero kontaktu z nią.Pisałam dużo razy. Odradzam z nią się wymieniać.


RE: Czarna Lista - pro-et-contra - 01-13-2013 02:44 PM

(01-13-2013 11:54 AM)Beifra napisał(a):  ja ze swojej strony nie polecam tego użytkownika:
http://www.postcrossing.com/user/Kiita

Napisałam do niej prośbę o swapa. Zgodziła się chętnie podała adres i kontakt był super do momentu kiedy zaczęłam się pytać czy dostała moja pocztówkę i czy wysłała do mnie.Od listopada zero kontaktu z nią.Pisałam dużo razy. Odradzam z nią się wymieniać.

dlatego ja raczej się nie wymieniam z nowymi użytkownikami,sama widzisz dlaczegoNiezdecydowany
a w takich wypadkach ja zostawiam wiadomości pod skanami tej osoby w galerii żeby nikt się już nie nabrał na taki "swap" Ninja


RE: Czarna Lista - anka79 - 01-13-2013 06:31 PM

Wymieniał się ktoś z Was ze SpartakGirl z Rosji? czekam na pocztówki od niej od 27 listopada....


RE: Czarna Lista - Sunnymuffin - 01-23-2013 12:05 PM

Cytat: Wymieniał się ktoś z Was ze SpartakGirl z Rosji? czekam na pocztówki od niej od 27 listopada....
Nie swapowałam z nią, za to kiedyś zostałam przez nią zatagowana. Po paru miesiącach dostałam od niej zaległą kartkę z serii darmowych samsungowych.


RE: Czarna Lista - anka79 - 02-18-2013 11:24 AM

(01-23-2013 12:05 PM)Sunnymuffin napisał(a):  
Cytat: Wymieniał się ktoś z Was ze SpartakGirl z Rosji? czekam na pocztówki od niej od 27 listopada....
Nie swapowałam z nią, za to kiedyś zostałam przez nią zatagowana. Po paru miesiącach dostałam od niej zaległą kartkę z serii darmowych samsungowych.
juz wyjaśnione- napisałam do Niej i przysłała kartki podobno ponownie, ale bez szału.........z 5 jedna jest w miarę a reszta na zasadzie "zapchaj dziury" Smutny