Postcrossing Forum
expired :C - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki do wysłania i wysłane (/forum-7.html)
+--- Wątek: expired :C (/thread-21.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: expired :C - Bozia - 03-25-2012 09:23 PM

Ja w piątek na oficjalnym forum odebrałem U2U, że kobietka dostała własnie kartke ode mnie ze stemplem z 6 grudnia Szczęśliwy miałem kartke expired z tagu, ale już nie jest Zawstydzony


RE: expired :C - Pasażerka - 03-25-2012 09:27 PM

Czechy właśnie dobiły do magicznych 60 dni Niezdecydowany


RE: expired :C - werciarad - 03-26-2012 10:43 AM

Dziś mi się expirnęły Chiny


RE: expired :C - gosiulek - 03-26-2012 06:43 PM

Moja Sri Lanka za 8 dni będzie expired Niezdecydowany


RE: expired :C - stalowamagnolia - 03-31-2012 08:23 PM

Do "szacownego" klubu dołączyła kartka do Niemiec. Świeżak, który pojawił się po ok. 3 tygodniach nieobecności aby zarejestrować kartkę i od tej pory nie pojawić się - nie ma go od ponad miesiąca Zły


RE: expired :C - werciarad - 04-02-2012 03:30 PM

Wczoraj expirnęła się Rosja, dziewczyna nie loguje się od ponad miesiąca, wcześniej też się rzadko logowała i kartki jej nie wysłałam Oczko


RE: expired :C - Pasażerka - 04-03-2012 10:53 AM

Armenia mi się niedługo expirdnie Zły


RE: expired :C - abuk - 04-03-2012 11:11 AM

Jako szoste expirnely mi sie Niemcy, pani sie nie logowala od ponad dwoch miesiecy. No, dobra.
Ale jak przepadla jako siodma Brazylia to sie wkurzylem i nakrzyczalem na... Niemke, ze co ona sobie mysliDiabeł
Chwile pozniej zarejestrowala kartke.
I znow mam szesc, ale Brazylie wysle chyba jeszcze raz, bo gosciu jest aktywny.


RE: expired :C - Qidass - 04-03-2012 01:05 PM

Finlandia i Chiny :[ Już prawie 100 dni lecą.


RE: expired :C - pro-et-contra - 04-06-2012 09:51 PM

moje Chiny lecą już 212 dni,pisałam do odbiorcy,że to troche niemożliwe,żeby przy różnicy 3 między wysłanymi i otrzymanymi nie dostać kartki przez 200 dni,ale dziewczyna twierdzi,że nic nie dostaje.Dziś z ciekawości sprawdziłam jej adres - podała adres uniwersytetu,gdzie się uczy,paranoja,już widze jak w PL ktoś za mną biega i mówi "pani marto,dzisiaj kartka z Chin" Cyklop,jesli nie poda mi normalnego adresu,nie wyśle jej drugiej na pewno O matko


RE: expired :C - heksita - 04-06-2012 10:43 PM

Dużo osób z Azji (zwłaszcza z Chin i Tawjanu) podaje adresy uniwersyteckie. Tutaj to by się nie sprawdziło, ale kto wie, u nich może to normalne.


RE: expired :C - Satai - 04-07-2012 10:31 AM

Adresy uniwersyteckie, adresy firmowe... Wysyłam właśnie do Chin kartkę, której adres zawiera "China Sports Lottery" Uśmiech A wczoraj doszła wysłana do "Beijing International Studies University".


RE: expired :C - pro-et-contra - 04-08-2012 08:24 PM

ej,a mam takie pytanie : czy ktoś z Was był w sytacji,kiedy odbiorca nie logował się bardzo długo,aż kartka się przedawniła,nie odpowiadał na wiadomości,czy jest możliwość,żeby ktoś z adminów PC zarejestrował tą kartkę,widząc,że dana osoba nie wchodzi już na swoje konto i umyślnie nie chce jej zarejestrować?
(04-06-2012 10:43 PM)heksita napisał(a):  Dużo osób z Azji (zwłaszcza z Chin i Tawjanu) podaje adresy uniwersyteckie. Tutaj to by się nie sprawdziło, ale kto wie, u nich może to normalne.

o ile by jeszcze tam pracowała to pół biedy,ale kto będzie szukał jednej osoby wśród setek studentów,albo nawet tysięcy. Smutny


RE: expired :C - 97didek - 04-08-2012 08:26 PM

[quote='pro-et-contra' pid='12833' dateline='1333913064']
ej,a mam takie pytanie : czy ktoś z Was był w sytacji,kiedy odbiorca nie logował się bardzo długo,aż kartka się przedawniła,nie odpowiadał na wiadomości,czy jest możliwość,żeby ktoś z adminów PC zarejestrował tą kartkę,widząc,że dana osoba nie wchodzi już na swoje konto i umyślnie nie chce jej zarejestrować?

Ja byłem w takiej sytuacji, ale nic z tym nie robiłem Uśmiech


RE: expired :C - pro-et-contra - 04-08-2012 08:35 PM

(04-08-2012 08:26 PM)97didek napisał(a):  [quote='pro-et-contra' pid='12833' dateline='1333913064']
ej,a mam takie pytanie : czy ktoś z Was był w sytacji,kiedy odbiorca nie logował się bardzo długo,aż kartka się przedawniła,nie odpowiadał na wiadomości,czy jest możliwość,żeby ktoś z adminów PC zarejestrował tą kartkę,widząc,że dana osoba nie wchodzi już na swoje konto i umyślnie nie chce jej zarejestrować?

Ja byłem w takiej sytuacji, ale nic z tym nie robiłem Uśmiech
szkoda,bo liczyłam,że ktoś ma doświadczenieCyklop
u mnie sie zapowiada taka syutacja,dziewczyna olała PC i moje wiadomości,na facebooku tez nie odpisuje,a widzę,że jest aktywna.


RE: expired :C - heksita - 04-08-2012 08:43 PM

(04-08-2012 08:24 PM)pro-et-contra napisał(a):  ej,a mam takie pytanie : czy ktoś z Was był w sytacji,kiedy odbiorca nie logował się bardzo długo,aż kartka się przedawniła,nie odpowiadał na wiadomości,czy jest możliwość,żeby ktoś z adminów PC zarejestrował tą kartkę,widząc,że dana osoba nie wchodzi już na swoje konto i umyślnie nie chce jej zarejestrować?

Pytanie raczej kto z nas nie był. A skąd niby bierze się większość expired? Bo ktoś nie rejestruje kartek i nie bawi się już w pc właśnie.


RE: expired :C - Satai - 04-08-2012 08:47 PM

Administracja odpowie Ci - taki lajf i los postcrossera, należy się z tym pogodzić. Ja przechodzę nad takim sytuacjami do porządku dziennego i robiłam tak od zawsze.


RE: expired :C - Pasażerka - 04-08-2012 08:50 PM

(04-08-2012 08:24 PM)pro-et-contra napisał(a):  
(04-06-2012 10:43 PM)heksita napisał(a):  Dużo osób z Azji (zwłaszcza z Chin i Tawjanu) podaje adresy uniwersyteckie. Tutaj to by się nie sprawdziło, ale kto wie, u nich może to normalne.

o ile by jeszcze tam pracowała to pół biedy,ale kto będzie szukał jednej osoby wśród setek studentów,albo nawet tysięcy. Smutny
tylko, że ich piętrowe adresy są często bardzo dokładne i naprawdę są jak nasze normalne adresy domowe. poza tym to że u nas pan portier z akademika ma głęboko gdzieś, że do Maćka spod 407 doszła kartka nie znaczy od razu, że chiński portier podchodzi do tego w taki sam sposób. inny kraj, inna mentalność i obyczaje, ja bym nie dyskwalifikowała kogoś tylko dlatego, że ma adres uczelniany.

co do expired z powodu nielogowania się - możesz napisać, ale odpowiedź będzie dokładnie taka jak napisała Satai.


RE: expired :C - pro-et-contra - 04-08-2012 08:59 PM

(04-08-2012 08:50 PM)Pasażerka napisał(a):  
(04-08-2012 08:24 PM)pro-et-contra napisał(a):  
(04-06-2012 10:43 PM)heksita napisał(a):  Dużo osób z Azji (zwłaszcza z Chin i Tawjanu) podaje adresy uniwersyteckie. Tutaj to by się nie sprawdziło, ale kto wie, u nich może to normalne.

o ile by jeszcze tam pracowała to pół biedy,ale kto będzie szukał jednej osoby wśród setek studentów,albo nawet tysięcy. Smutny
tylko, że ich piętrowe adresy są często bardzo dokładne i naprawdę są jak nasze normalne adresy domowe. poza tym to że u nas pan portier z akademika ma głęboko gdzieś, że do Maćka spod 407 doszła kartka nie znaczy od razu, że chiński portier podchodzi do tego w taki sam sposób. inny kraj, inna mentalność i obyczaje, ja bym nie dyskwalifikowała kogoś tylko dlatego, że ma adres uczelniany.

co do expired z powodu nielogowania się - możesz napisać, ale odpowiedź będzie dokładnie taka jak napisała Satai.

niestety,kartka leci ponad 200 dni,napisałam do niej wiadomość,czy nie mogłaby podać innego adresu,ale nie odpisała jeszcze.


RE: expired :C - hardgirl123 - 04-17-2012 07:32 AM

Expirnął mi się Tajwan Smutny