Postcrossing Forum
expired :C - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki do wysłania i wysłane (/forum-7.html)
+--- Wątek: expired :C (/thread-21.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: expired :C - Martina - 08-05-2012 09:59 AM

ta, to jej ulubiona odpowiedź, że ludziom zmieniają się zainteresowania i nie są w stanie nic zrobić, że jeśli ktoś się nie loguje to jego święte prawo do zaprzestania zabawy i nierejestrowania tego co przyjdzie O matko mi Szwecja wypadła z systemu, koleś nie logował się przez cały rok. i nic nie można zrobić, przecież mogłam nie wysłać tej kartki i biedny nielogujący pan czułby się oszukany jakby mi to ręcznie zarejestrowała O matko


RE: expired :C - Satai - 08-05-2012 11:31 AM

Jakby coś zrobić z kontami-widmami, to by się nagle okazało, że nie ma

Cytat:336,197 members
208 countries

i co wtedy? Tak, tym razem to był zamierzony sarkazm Podejrzany


RE: expired :C - stalowamagnolia - 08-05-2012 08:05 PM

Vicki nie zna innej odpowiedzi niż tylko czekać aż nielogująca osoba zaloguje i zarejestruje otrzymane kartki :dodgy:Twierdzi też, że usuwają na bieżąco konta widma.

Nie wytrzymałam i zapytałam czy w ogóle wysyła wiadomości do takowych użytkowników z pytaniem: co dalej i macha paluszkiem na takie postępowanie. Poprosiłam żeby nie robiła z siebie ofiary, że nic nie może zrobić i przestała bronić widma. Stwierdziłam, że słabo im idzie usuwanie kont-widm i zasugerowałam, że jak ich usuną to statystyki to już nie będą takie piękne i nakłady z reklam w tym przypadku spadną.

Jestem złośliwa, ale mam dość twierdzeń, że nic nie da się zrobić.


RE: expired :C - Satai - 08-05-2012 08:23 PM

Oj, to ostro poszłaś, żeby Tobie teraz konta przez przypadek nie usunęli Oczko


RE: expired :C - Lia - 08-05-2012 08:25 PM

Trzeba walczyć o swoje. Duży uśmiech


RE: expired :C - emka - 08-12-2012 07:16 PM

Na dzień dzisiejszy mam jedną expired - Chiny. Dziewczyna prawdopodobnie już nie bawi się w postcrossing, ostatnio była widziana 5 miesięcy temu. Kolejno na expired idą: Białoruś (57 dni, też się nie loguje), kolejne Chiny (56 dni, sytuacja identyczna!Podejrzany) i, o dziwo, wysłana priorytetem Hiszpania! 51 dni, user loguje się regularnie. Cyklop Tej ostatniej mi naprawdę szkoda, bo wysłałam śliczną kartkę Podejrzany


RE: expired :C - Pasażerka - 08-21-2012 08:31 PM

po 275 dniach pozbyłam się expired na Ukrainę za pomocą samsungowego resenda. przynajmniej ten jeden się sprawdził, bo reszta samsungowych resendów milczy i pewnie pomilczy aż do momentu, gdy się delejtną Podejrzany


RE: expired :C - wen.kongshu - 08-22-2012 01:56 PM

mam tak dużo expired, że nawet nie chce mi sie o tym myśleć.
Jest jedna Australia, która nie loguje się od ponad miesiąca, Tajwan, Japonia i Singapur...


RE: expired :C - stalowamagnolia - 08-31-2012 09:08 PM

Nieszczęsne Chiny znowu zalazły mi za skórę. Jedne mi już wyleciały z systemu (dziewczę co nie logowało się od ponad pół roku) a na jej miejsce expired weszły ... Chiny Podejrzany

Jeszcze Polska (a dokładnie Warszawa) zbliża mi się do expired Podejrzany


RE: expired :C - pro-et-contra - 09-03-2012 10:33 AM

Chiny (świeżynkaNiezdecydowany) i Brazylia,brak logowania ponad miesiąc w obu przypadkachNiezdecydowany


RE: expired :C - Pasażerka - 09-05-2012 09:54 AM

i kolejne expired mam z głowy - po 93 dniach moją kartkę zarejestrowały Chiny, na które się skarżyłam, że cały czas mają 7wysłanych - 0 odebranych. a tu proszę, może rzeczywiście coś nie halo jest z pocztą w mieście usera?

i teraz mam już tylko 5 expired Szczęśliwy


RE: expired :C - nietoperek - 09-05-2012 07:30 PM

A ja przez "niezwykle miłych" postcrosserów, musiałam założyć nowe konto, gdyż niestety na starym nikt nie dodawał moich wysłanych kartek (dla przykładu, byłam miesiąc dłużej niż moja mama, a gdy do niej doszło już coś koło 10 kartek, ja miałam stale zero na koncie, więc zrezygnowałam z tego konta, i mam nowe). Uśmiech I teraz jestem zadowolona, bo na razie żadna expired nie jest Duży uśmiech

Invite you Oczko
http://www.postcrossing.com/user/nietoperek


RE: expired :C - stalowamagnolia - 09-05-2012 08:14 PM

Dzisiaj doszedł expired do Malezji po ponad 200 dniach i doszła Polska po 59 dniach, więc w ostatniej chwili uniknęłam kolejnego ex Szczęśliwy


RE: expired :C - nybatteri - 09-05-2012 08:52 PM

moja pierwsza kartka wypadła z systemu, za parę dni szykuje się druga Niezdecydowany

i druga kartka wypadła z systemu, szykuje się kilka expired, w ogóle ostatnio kartki coś nie chcą dochodzić, nawet Holandia, Finlandia idą ponad 50 dni! a Niemcy i Hiszpania po 20, jak zwykle dochodziły w max tydzień Niezdecydowany


RE: expired :C - machia - 09-14-2012 12:15 PM

Chiny się przedawniły Smutny


RE: expired :C - Agnieszka - 09-15-2012 04:52 PM

pocztówka do Australii właśnie uzyskała status "expired"... a użytkowniczka nie loguje się od 2 miesięcy...Podejrzany


RE: expired :C - Pasażerka - 09-16-2012 04:09 PM

expirdnęła mi się Norwegia Niezdecydowany wysłałam dziewczynie jedną kartką, nie doszła, wysłałam jej resenda (fakt, samsungowego, ale z jej preferencji) i dalej nic, więc sobie odpuszczam.


RE: expired :C - Agnieszka - 09-16-2012 04:56 PM

a u mnie właśnie expirdnęły się Filipiny...O matko od miesiąca na pc ni widu, ni słychu o użytkowniczce...


RE: expired :C - emikia - 09-17-2012 05:05 PM

Ja mam jednego, Finlandia. Dziewczyna nie wchodzi od ponad miesiąca ;/ A taką fajną pocztówkę jej wysłałam...


RE: expired :C - wen.kongshu - 09-20-2012 02:07 PM

Zbyt, zbyt duzo ostatnio Smutny
Dołączyły kolejne Chiny!