Postcrossing Forum
URODZINY SIOSTRY - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wymiana forumowa (/forum-11.html)
+--- Dział: Szukam na wymianę / oferuję (/forum-18.html)
+--- Wątek: URODZINY SIOSTRY (/thread-214.html)

Strony: 1 2


RE: URODZINY SIOSTRY - Pasażerka - 03-15-2012 03:59 PM

czy sikorka wchodzi w grę? mam jedną na zbyciu i jest to egzemplarz limitowany Szczęśliwy


RE: URODZINY SIOSTRY - Nikuś - 03-15-2012 08:35 PM

Kolekcja jak najbardziej mogą być Oczko Zaraz poleci do Ciebie PW Oczko
Pasażerka dobra sikorka nie jest zła Duży uśmiech Oczywiście, że może być Oczko PW do Ciebie zaraz poślę Język

Dzisiaj posłałam kolejne pocztówki do Was Oczko Cieszę się, że już dochodzą pierwsze Oczko Proszę dajcie w tym temacie znać jak dojdą ode mnie pocztówki do Was, żebym wiedziała, że wszystko ok Oczko


RE: URODZINY SIOSTRY - PaulaZ87 - 03-15-2012 09:41 PM

Ja dziś dostałam śliczny Londyn! Dziękuję :* W rzeczywistości piękniejszy niż na skanie. Zresztą cieszy bardzo bo kartki przychodzą do mnie do Polski, a nie tutaj Oczko


RE: URODZINY SIOSTRY - Nikuś - 03-15-2012 09:55 PM

Bardzo się cieszę, że już doszła choć raz znaczek 1st class się sprawdził Oczko


RE: URODZINY SIOSTRY - nybatteri - 03-15-2012 11:02 PM

i ja serdecznie dziękuję za rewelacyjną kartkę Uśmiech


RE: URODZINY SIOSTRY - pro-et-contra - 03-18-2012 09:30 PM

wysłałam Ci pw,ale nie wiem,czy doszła Duży uśmiech


RE: URODZINY SIOSTRY - Pasażerka - 03-19-2012 12:46 PM

dotarła do mnie Twoja kartka. dziękuję ślicznie Uśmiech


RE: URODZINY SIOSTRY - Basia27 - 03-19-2012 01:49 PM

Kartka dla Zuzi dotarła dzisiaj Szczęśliwy dziękujemy bardzo! Uśmiech


RE: URODZINY SIOSTRY - get_me_out - 03-19-2012 07:15 PM

pięknie dziękuję za kartkę! jest cudna i wygląda na żywo jeszcze lepiej niż na skanie Duży uśmiech


RE: URODZINY SIOSTRY - owadomorek - 03-22-2012 05:32 PM

ciekawi mnie... siostra daje znać czy jakieś kartki do niej przyszły...?


RE: URODZINY SIOSTRY - magdala39 - 03-22-2012 05:34 PM

Ja dzisiaj dostałam cudnej urody Londyn od Nikusi, bardzo dziękuję!


RE: URODZINY SIOSTRY - Nikuś - 03-23-2012 04:01 PM

Dzwoniłam wczoraj do Małej i półtorej godziny opowiadała mi o pocztówkach, zachwycała się i cieszyła Duży uśmiech Bardzo Wam wszystkim dziękuję, bo wspaniała niespodziankę sprawiliście mojej Siostrzyce Duży uśmiech Jest wniebowzięta Oczko
Z tego co pamiętam to praktycznie wszystkie pocztówki doszły :-) Ale ma mi napisać dokładnie kto przysłał to jak tylko dostanę tego e-maila z listą osób, które od których otrzymała pocztówki to dam Wam znać dokładnie Oczko

Żebyście słyszeli jak się zachwycała i są takie piękne...,a te kotki są takie słodkie..., a ta jest taka wspaniała..., fantastyczna, cudowna, przepiękna itd Oczko

A moja druga siostra na to wszystko powiedziała: "Hmmm to ciekawe co wymyślisz na moją osiemnastkę Język " hahahaha


RE: URODZINY SIOSTRY - Hedonic - 03-23-2012 08:27 PM

Oj Nikola..Język faktycznie postawiłaś sobie poprzeczkę wysoko..Uśmiech ale moim zdaniem na 18stke to musisz wpaść już osobiście Uśmiech


RE: URODZINY SIOSTRY - kolekcja - 03-27-2012 09:41 AM

Nikola, dostałam wczoraj piękną pocztówkę. Dzięki wielkie, mam madzieję, że moje lemury też się spodobały.


RE: URODZINY SIOSTRY - Nikuś - 03-27-2012 04:58 PM

Cieszę się, że kartki do Was dochodzą i się podobają Duży uśmiech


(03-23-2012 08:27 PM)Hedonic napisał(a):  Oj Nikola..Język faktycznie postawiłaś sobie poprzeczkę wysoko..Uśmiech ale moim zdaniem na 18stke to musisz wpaść już osobiście Uśmiech
Chyba będę musiała dużo funcików w kartkę urodzinową włożyć, chyba zacznę oszczędzać na tą okazję Język

Dalej nie wiem jakie kartki w zamian wybrały ASUMIX i OWADOMOREK i nie wysłały mi adresów Uśmiech Także dziewczyny czekam Uśmiech

Znów ponagliłam Siostrę, żeby mi napisała od kogo dostała kartki, powiedziałam też drugiej siostrze, może dostanę w końcu tą wiadomość to Wam napiszę co i jak Oczko


RE: URODZINY SIOSTRY - owadomorek - 03-28-2012 06:38 AM

bo ja chciałam najpierw wiedzieć czy lew dotarł Uśmiech żeby nie było, że nie a ja dostałam...
skoro się upierasz - piszę PW Oczko


RE: URODZINY SIOSTRY - Nikuś - 04-04-2012 09:40 PM

Dostałam od siostry listę osób od których otrzymała kartki Uśmiech
Z przyjemnością informuję, że kartki przyszły od :
ASUMIX,
MARTINA,
OWADOMOREK,
NYBATTERI ,
HEDONIC ,
PAULAZ87 ,
GET_ME_OUT,
BASIA27,
PASAŻERKA,
KOLEKCJA


Bardzo dziękuję wyżej wymienionym osobą za pomoc w niespodziance Duży uśmiech Na prawdę niespodzianka była wspaniała a SOLENIZANTKA jest zachwycona tak wspaniałymi pocztówkami Duży uśmiech Bardzo, bardzo Wam dziękuję Oczko Jesteście wspaniali, sprawiliście małej dziewczynce wiele radości Uśmiech Serce


RE: URODZINY SIOSTRY - Pasażerka - 04-04-2012 10:28 PM

ufff, cieszę się, że sikora dotarła bezpiecznie Uśmiech


RE: URODZINY SIOSTRY - kolekcja - 04-05-2012 08:05 AM

i moje lemury też Cwaniak


RE: URODZINY SIOSTRY - Hedonic - 04-08-2012 09:28 PM

:] Cieszę się że kartka ode mnie dotarła..Uśmiech miło tak sprawić przyjemność..Uśmiech