Postcrossing Forum
Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki do wysłania i wysłane (/forum-7.html)
+--- Wątek: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? (/thread-35.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Czocher - 12-28-2012 02:35 PM

ja dziś kupiłam trzy z jednego wzoru, co i tak jest cudem w mieście gdzie pocztówek z widokami miasta praktycznie nie ma. Katedra Pelplińska, z lotu ptaka, w otoczeniu zieleni :3


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - romanek - 02-05-2013 10:10 PM

Otrzymłem pakiecik kartek z wydawnictwa "Napiszkartkę.pl". Częś już wysłałałem, głównie w Polskę Uśmiech


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - jaagnie - 02-05-2013 10:36 PM

Kupiłam dziś w muzeum pakiecik starego Stargardu. Byłam przekonana, że jest za dychę. A pani mi mówi, że za 3 złote :O Ale mówi również, że jest w zastępstwie... sądzę więc, że coś pokićkała, ale nie będę się sprzeczać Diabeł


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Beifra - 02-06-2013 05:10 PM

Ja dzisiaj kupiłam walentynkowe tylko:)Ale bardzo mi się spodobałyUśmiech
[Obrazek: DSC01438.JPG]
[Obrazek: DSC01439.JPG]
[Obrazek: DSC01440.JPG]
[Obrazek: DSC01441.JPG]
[Obrazek: DSC01442.JPG]
[Obrazek: DSC01443.JPG]


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - magdala39 - 02-10-2013 08:19 AM

Miałam już nie kupowac kartek, tylko powysyłac to co mam..... Nie udało się jak zwykle, poniosło mnie troszkę i na weekendowym wyjeździe kupiłam chyba z 50 kartek z Ciechocinka.... a do tego jakieś magnesy i inne pamiątkowe drobiazgi......


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Beifra - 04-18-2013 01:18 PM

Znowu kupiłam pocztówkiO matko
Ale nie mogłam się powstrzymać takie cudaSerce
[Obrazek: Belle-epoque.jpg]
[Obrazek: Flaga-Polski.jpg]
[Obrazek: Wycinanka-Happy-Postcrossing-from-Poland.jpg]
[Obrazek: Coffee-Time.jpg]
[Obrazek: Babeczki.jpg]
[Obrazek: Pierogi.jpg]


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - jusztyska - 05-04-2013 05:02 PM

kilka bieszczadzkich pocztówek... Oczko


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Basia - 05-09-2013 11:37 AM

Dziś kupiłam dwie widokówki z Rzeszowem. A do tego dwie karteczki z kotami, dwie z psmi i jedną kocio-psią.


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - dimashq - 05-09-2013 11:41 AM

Może nie kupiłem a zdobyłem. Jako, że o moim hobby wiedzą już chyba wszyscy ostatnio koleżanka z roku mojej baby przywiozła nam dwie kartki z Tatr Duży uśmiech


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Basia - 07-17-2013 07:01 PM

W tym tygodniu obkupiłam się w kartkiUśmiech W weekend byłam w Zamościu, a więc zaopatrzyłam się tam w widokówki. A dziś spotkałam się z koleżanką z Biecza, oczywiście też kupiłam tam kartki. Do tego trochę nowych Bieszczad. I kartki imieninowo - urodzinowe. W sumie zebrało się tego około 30 sztuk.


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - magdala39 - 07-17-2013 07:03 PM

Ja za chwilę jadę na urlop w Bieszczady i strasznie jestem ciekawa kartek tamtejszych, zwłaszcza, że nigdy wcześniej w tym rejonie nie byłam!


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Basia - 07-17-2013 07:13 PM

Gdzie będziesz? Ostatnio na poczcie pojawiło się dosyć dużo ładnych kartek z Bieszczadami, warto tam pozaglądać. Zwłaszcza, że są z różnych rejonów. Ja u nas kupiłam Polańczyk, choc to kawał drogi od nas. Przynajmniej w moich okolicach takie są. A tak po za tym to np. nad Soliną to jest ich pełno.


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - magdala39 - 07-17-2013 07:19 PM

Nie znam Bieszczad, tyle co z mapy i przewodników, jadę do miejscowości Czarna, nawet nie wiem, czy tam jest poczta...


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Monika - 07-17-2013 07:36 PM

Ja się obkupiłam w "postallove" i dostałam aż 10 kartek w gratisie z najnowszymi wzorami! Poza tym czekam na "Dikappa" i "Roztocze", ale tam mają jakiś problem z dostawcą i czekam już trzeci tydzień na swoje zamówienie. Z tym, że grzecznie uprzedzili, że to może potrwać i sama zdecydowałam, żeby wysłali wszystko razem, więc się uzbroiłam w cierpliwość. Do końca roku już nic nie kupuję!!Diabeł Ciekawe tylko, czy wytrwamCyklop


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Satai - 07-17-2013 08:14 PM

A Roztocze skąd zamawiałaś, jeśli można spytać?


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Monika - 07-17-2013 08:20 PM

Z tej stronki: http://sklep.roztocze.com/shopping_cart.php


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - emka - 07-17-2013 09:49 PM

Pozazdrościłam tych piękności i też zamówiłam Oczko


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - dimashq - 07-17-2013 10:40 PM

(07-17-2013 08:20 PM)Monika napisał(a):  Z tej stronki: http://sklep.roztocze.com/shopping_cart.php

Ja kartki z Roztocza kupuje w sklepie w Stalowej Woli po 80 gr sztuka. Tu je widze po 1, 1,5 zl.


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - stalowamagnolia - 07-18-2013 03:54 PM

Dimashq nie przyznawaj się, bo zaraz będziesz musiał kupować i wysyłać do chętnych Cyklop

Dzisiaj zobaczyłam nowe wzory kartek z Białymstokiem i kupiłam po kilka sztuk. Coś czuję, że w przyszłym miesiącu dokupię więcej aby na cały rok starczyło.


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - dimashq - 07-18-2013 06:32 PM

Myslalem o jakims forumowym zamowieniu. Ale w Stalowej Woli jestem raz na kilka miesiecy i to glownie wysiadajac i wsiadajac do pociagu. I mogloby byc trudno.