Postcrossing Forum
Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Kartki do wysłania i wysłane (/forum-7.html)
+--- Wątek: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? (/thread-35.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Pasażerka - 10-18-2015 05:56 PM

byłam w Europejskim Centrum Solidarności i oczywiście musiałam wyjść stamtąd również z kartkami. niestety, cen kartek nie było przy stojaku, a przy kasie okazało się, że kosztują po 3 złote O matko


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - romanek - 10-18-2015 07:16 PM

A co to są za kartki i co przedstawiają, że takie drogie Uśmiech


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Pasażerka - 10-19-2015 07:19 AM

standardowe widoczki gdańskie, takich co prawda nigdzie nie widziałam, ale jednak z wydawnictwa, które znam i za które zwykle płacę 1-1,50 + jeden wzór przedstawiający budynek muzeum. i kilka malowanych charakterystycznych miejsc w Gdańsku (Żuraw, żurawie, Złota Brama, Neptun, itp), były też kartki z Nanaelo, ale ich nie kupowałam.


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - hardgirl123 - 10-19-2015 07:34 AM

wczoraj kupiłam 4 krakowskie kartki O matko


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Basia - 10-20-2015 06:44 PM

A ja w końcu trafiłam na pojedyncze kartki imieninowe i urodzinowe. Po 50 groszy sztuka. Nie są może pierwszej nowości, w ogóle to znalazłam je ... w zakładzie fotograficznym.


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - stalowamagnolia - 10-21-2015 08:52 PM

Pierwszy raz słyszę, że w zakładzie fotograficznym można kupić kartki Huh Cóż, dzisiejszy rynek jest jaki jest i trzeba na kilku płaszczyznach działać aby przetrwać.

W temacie, kupiłam dzisiaj kilka białostockich kartek, głównie z DDK.


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Basia - 10-28-2015 06:33 PM

W tamtym zakładzie można kupić wszystko. No prawie... Ale rzeczy tego typu... Co lepsze obsługuje go jedna osoba, więc jeżeli się przyjdzie w czasie, gdy pan robi zdjęcia, to zza kotarki słyszy się "proszę czekać, jestem zajęty..." Uśmiech


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - Delillah - 10-28-2015 08:04 PM

Dziś kupiłam kilka kartek w Brzegu, a w Oławie dostałam 3 wzory za darmo Uśmiech


RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - romanek - 10-28-2015 10:00 PM

Zamówiłem wiele ciekawych kartek w tym sklepie:

http://houseofpostcards.com/

Bardzo przystępne ceny i miła obsługa. Uśmiech Polecam Uśmiech