Postcrossing Forum
Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wymiana forumowa (/forum-11.html)
+--- Dział: Zeszyty (/forum-16.html)
+--- Wątek: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. (/thread-44.html)



Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - pannaem - 02-05-2012 07:58 AM

Zeszyt w dalszym ciągu jest, więc zakładam wątek także tutaj Oczko
Och matko, wy wszyscy macie te piękne zeszyty, zazdrość mnie zżera, więc ja też chcę!
Wpisujcie co chcecie, standardowo:
* nick, adres
* coś od siebie
Opcjonalnie: (czyt. ucieszyłabym się niezmiernie, ale nie jest to konieczne)
* coś, co kojarzy wam się z każdą (tudzież ulubioną) porą roku - cokolwiek, może być to jakaś historia, wspomnienie, cytat, lista rzeczy, zapachów, symboli etc., cokolwiek Oczko

Zbieram więc chętnych i mam nadzieję, że tacy się znajdą (pomimo tej ogromnej ilości zeszytów jakie mamy!), jeśli tak - w styczniu zeszyt ruszy w świat Oczko

Chętni: (a przynajmniej zapisani zawczasu)
1. natenczas - odebrał: 16.01, wysłał: 23.01
2. magdala39 - odebrała: 31.01, wysłała
3. Świeczek - odebrała, wysłała
4. Śfinks - wykreślona
5. Anusiak85 - odebrała 22.02, wysłała
6. stalowamagnolia - odebrała: 17.03, wysłała
7. Ayuto - odebrała, wysłała
8. Martina - odebrała
9. wariaty
10. Dziabka
11. comamysza
12. Adadam
13. anusiagd [mówisz-masz!;d]
14. hardgirl123
15. Plogi - wykreślony / Maxus
16. Hedonic


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - magdala39 - 02-19-2012 03:43 PM

Czy coś wiadomo o zeszycie? Został odebrany?


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - pannaem - 02-20-2012 08:05 AM

O, myślałam, że to tu wpisałam, tak, tak, zeszyt dotarł Oczko Nawet powinien być już w dalszej drodze!


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - stalowamagnolia - 03-17-2012 03:26 PM

Potwierdzam, że zeszyt jest w moich rękach Duży uśmiech


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - Plogi - 03-18-2012 01:58 PM

Ze względu na oszczędności muszę prosić o wypisanie mnie Smutny Przepraszam.


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - pannaem - 03-19-2012 03:41 PM

Stalowa - jak miło! Oczko
Plogi - jasne, rozumiem, jakbyś chciał się jeszcze kiedyś wpisać - zapraszam Oczko


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - stalowamagnolia - 03-19-2012 09:44 PM

Nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, że będzie jeszcze bardziej miło gdy się dowiesz, że dzisiaj wysłałam zeszyt Duży uśmiech


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - Ayuto - 03-20-2012 04:46 PM

A to na zeszyt awizo dostałam ! Jutro odbiorę/.


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - stalowamagnolia - 03-20-2012 09:46 PM

Jak na zeszyt jest awizo to szybko doszło.


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - Maxus - 03-20-2012 10:03 PM

Poproszę o dopisanie Uśmiech (może być w miejsce Plogiego, chyba się nie obrazi Język )


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - pannaem - 03-21-2012 05:16 PM

I jak, Ayuto, to zeszyt?
Już dopisuję Oczko


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - Ayuto - 03-23-2012 03:29 PM

Dziś odebrałam zeszycik Oczko


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - Ayuto - 05-09-2012 04:02 PM

Posłałam dalej Cyklop


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - Martina - 05-11-2012 02:00 PM

jest u mnie, ale puszczę dalej w okolicach środy Cyklop


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - Martina - 06-19-2012 12:05 PM

a się zasiedział u mnie, o matko O matko
poleciał do wariaty dopiero dzisiaj, przepraszam O matko


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - Pasażerka - 06-19-2012 10:59 PM

no to sobie pewnie trochę poczeka, bo z tego co się orientuję to Wariaty właśnie poleciała do USA


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - Martina - 06-20-2012 01:58 AM

w00t... Zdezorientowany


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - Wariaty - 06-30-2012 02:25 PM

(06-19-2012 10:59 PM)Pasażerka napisał(a):  no to sobie pewnie trochę poczeka, bo z tego co się orientuję to Wariaty właśnie poleciała do USA

Haha, chciałabym (skąd w ogóle ten pomysł? Oczko), ale nadal jestem w moim pięknym Szczecinie i zeszycik dotarł do mnie w tygodniu (środa, czwartek, nie dam sobie ręki uciąć Oczko). Wybacz, że od razu Ci nie zakomunikowałam. Wpiszę się jak najszybciej i poślę go dalej. Oczko


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - Pasażerka - 06-30-2012 07:49 PM

oooo, to ja chyba sobie kogoś z kimś pomyliłam? O matko przepraszam w takim razie za zamieszanie i wprowadzanie w błąd O matko


RE: Pannoemowy zeszyt forumowy, czyli zeszyt forumowy numer iks. - Pasażerka - 07-01-2012 09:56 PM

tak, pomyliłam. nie ma to jak przynajmniej przez pół roku żyć w świadomości, że Ty to ktoś inny Szczęśliwy tylko teraz mam zagwozdkę - kim jest tamta osoba i czy ja dobrej osobie ostatnio wysyłałam kartki...

matko, czuję się zażenowana na maksa O matko